Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőttek! Ti lenézitek a...

Felnőttek! Ti lenézitek a rockereket?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a lányotok/fiatok hazaállít egy rockerrel, aki a barátja. (Nem fiúja/barátnője, csak simán barátok, akár ugyanabból a nemből.) Másként viselkedtek vele, mint egy 'átlagos' kinézetű tinédzserrel? Mennyire vagytok előítéletesek?
2013. aug. 13. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem viselkednék vele másként!Én sok rock koncerten voltam és nagyon sok rockert megismertem,akik nagyon jó emberek.

Azért nem kell senkit másnak látni mert nem biztos, hogy azt a zenei stílust kedveli mint más.

Az ,hogy hogyan is néz ki az az ő dolga és az ő teste!!

2013. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem baj, ha kamaszként válaszolok :) Én eléggé extrémnek számítok errefelé, 13 évesen például kék hajam volt, most éppen zöld kék tincsekkel, a másik fele szőke, deathmetal-t és hasonlókat hallgatok, fekete ruhákat hordok. Felnőttenként változik, hogy előítéletesek-e velem szemben. Vannak, akik tiltják tőlem a gyereküket a kinézetem miatt, egyeseknek gyorsan változik a véleményük, ha kicsit megismernek :) Viszont sok felnőtt szimpatikusnak tart, mert a "zord" külsőm ellenére barátságos kisugárzásom van, a testbeszédem és a hangom is kedves, nem vagyok pofátlan, tisztelem az embereket, ha a tisztelet kölcsönös. Persze aki elítél az azonnal arra gondol, hogy a drog és a pia is mindennapos nálam, pedig egyáltalán nem igaz. Attól félnek, hogy rossz társaságba keverem őket, pedig ez sosem történt meg :)
2013. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok de nem is válaszolni szeretnék hanem visszakérdezni!


Milyen rockerre gondolsz arra aki tényleg rocker (Lors, Edda stb...) vagy arra a rockerre aki inkább valami fekete ruhás valódi rockkal még életében nem találkozó 13 éves kislányra?


Mert van különbség...utóbbi ugyanis nem rocker hanem valami majmolása annak...


(amúgy semmi bajom a másodikkal sem csak nem értem miért lenne ő rocker... :D)

2013. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ilyet még rocknak tartod? :) Tudom, hogy nem rock, de annak az alfaja vagy rokona, mittudomén, csak mert én nem szeretem az Eddát és a hasonlókat. http://www.youtube.com/watch?v=NYN2XqnpNeg
2013. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es!


Nekem ez már nem annyira rocknak tűnik én ezt már emonak vagy punknak szoktam hívni mert nem tudom hova tenni :D

2013. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem emooo :o Meg közel sincs a punkhoz xD

emo: http://www.youtube.com/watch?v=gj4MERTxR10

punk: http://www.youtube.com/watch?v=Pm2afuGAS1U jaj de imádom ezt a számot <3

Asszem valami djent vagy progressive volt, amit linkeltem. Metalhoz áll közel a műfaja asszem.

2013. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amig a vilag kerek eljenek a rockerek! ;)

13 eves korom ota metallica, csapda, alvin rajongo vagyok a punktol a metalig narmi johet..

Most voltunk Parommal csapda koncerten, hat nekem az a favorit igy kozel 26 evesen is... Fiunkra addig a dédi vigyazott...

2013. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!