Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőttek, kamasz (lány) ok!...

Felnőttek, kamasz (lány) ok! Kozmetikushoz szeretnék menni, szőrös az arcom. Mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés

Még sosem jártam kozmetikusnál. Viszont most már muszáj lenne elmennem. (Nincs a családban nő/lány,aki segíteni tudna...fiúk között nőttem fel.) Az arcom két oldalán,szélül kis szőrpihék nőttek (kiskoromban leborotváltam,nagyon kis hülye voltam,azt hittem hogy "kell",a családban mindenki borotválkozott),amik engem nagyon idegesítenek. Közelről látszódnak..messziről annyira nem,de emiatt feszélyezve érzem magam társaságban.

Na a kérdésem az lenne,hogyha megyek egy kozmetikushoz(kisvárosban lakom,nincs messze) először,akkor mit mondjak a kozmetikusnak?

Az meg van,hogy bemutatkozom..de utána mi van? Rögtön megkérdezi "miért" mentem és gyantáz..? Vagy úgy működik mint a fodrászoknál,hogy kapok időpontot és akkorra kell visszamennem? Hogy van ez? És mit mondjak neki?

Kérlek segítsetek,nagyon zavar az,hogy szőrös az arcom..:(

Ja és körülbelül egy arc-gyantázás mennyibe kerül?

Előre köszönöm a válaszokat!

(A hibákért bocsánat!)


2013. júl. 15. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a kozmetikushoz és elmondod mit szeretnél. Tőle bátran megkérdezheted, hogy otthon mit tudnál vele tenni és hasonlók. Semmi különös nincsen a kozmetikusnál. Be mész, ha kell akkor ad előre időpontot és akkor majd vissza mész hozz. Nem fogja a fejedet le harapni, nem kell semmi extrára gondolnod. Elfogja mondani, hogy milyen módon lehet kiszedni gyanta vagy csipesz (én a gyantát ajánlom mert azzal sokkal gyorsabb és mind a két esetben ugyan annyira fáj csak a csipesszel tovább tart). Sétálj be hozzá bátran és mond el mit szeretnél, és kérdezz bármit amit nem tudsz.
2013. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi olyan bonyi ebben? Valasztasz egy kozmetikust, felhivod, hogy mikor mehetsz. Ha megkerdezi mit szeretnel, elmondod. Nem ertem, hogy miben tudnank mi segiteni??
2013. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az árak kozmetikusonként változik, én a szemöldök szedésért 600Ft szoktam fizetni. Az arc gyanta szerintem max 3000Ft ba kerül. Hívd fel kérj időpontot és kérdezd meg bátran, hogy mennyibe fog kerülni. Nincs ebben semmi ciki.
2013. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Két verzió van. Kinézel egy kozmetikust vagy barátnőtől elkéred a számát, telefonálsz és lebeszéled vele,hogy mit akarsz. Ő tudja ez mennyi időt vesz el és eszerint betudja osztani az idejét. Ez az első.


Második. Bemész egy kozmetikushoz, bemutatkozol, kérsz egy időpontot és erre lehet, hogy megkérdezi, hogy most jó lesz-e mert nincs vendége.


Igaz az arcom nem gyantáztatom, de olyan 600-1000ft körüli összegre tippelem.

De tényleg kozmetikus függő.

2013. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp nincs vendége, akkor valószínűleg fogadni fog, amikor betoppansz hozzá (főleg ha kis, 5-10 perces munkáról van szó), de szerintem biztosabb időpontot kérni. :)
2013. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2013. júl. 15. 17:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elmennél a kozmetikushoz. Menj el egy endokrinológushoz, hormon orvos!!!
2013. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ne kozmetikushoz menj, hanem orvoshoz!

Háziorvostól kérj beutalót endokrinológiára.


Menzeszed rendben? Mennyire szokott fájni a hasad?

2013. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

késik,2 éve van meg,és nagyon-nagyon görcsöl mindig..

de miért kéne orvoshoz mennem? :S

2013. júl. 16. 09:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szorosodes hormonproblema miatt lehet. Ahogy a fajdalmas menzesz is.
2013. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!