Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha a 14 éves...

Mit tennétek, ha a 14 éves lányotok karján vágásokat találnátok?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este bementem a lányom szobájába,és láttam hogy a kezén vágások vannak.Egyébként nagyon jó kislány,szófogadó és jól tanul.Nemrégiben váltam el az apjától,most külön élünk. Ez lehet a baj? Teljesen tanácstalan vagyok.

2013. aug. 25. 22:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor az apjánál kellene elég határozottan rákérdezni, hogy vajon mi van!!!
2013. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Az apját felhívtam,miután a vágásokat megláttam,de ő azt mondja nem tud semmiről...Mondjuk a lányom is mondta hogy alig foglalkozik vele:(
2013. aug. 26. 18:52
 23/37 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudnád magad mellé venni? Lehet, hogy így jobb lesz neki is! Talán ez is lehet a gond csak fél beszélni róla! Talán vesd fel neki ezt!
2013. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Amit biztosan megtehetsz, ha még nem tetted: elmondod neki, hogy BÁRMI is van, rád számíthat. Nagyon szereted, akkor is, ha hülyeségeket csinál. És nagyon kéred, hogy ezt ne.

Tudnia kell, hogy te mögötte állsz. Még ha nem is kedvező a fogadtatás, jót tesz a lelkének, hidd el. (Tapasztalat, sajnos.)

2013. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok.

Hát a mai akciója után is biztos el kell neki a biztatás.

Én mellette vagyok,de ugyanakkor nagyon aggódom érte.

2013. aug. 26. 22:39
 26/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,aki segített:)
2013. aug. 27. 16:21
 27/37 anonim ***** válasza:

Komolyan, nem érted, mi mehet végbe a lányod lelkivilágában????

Semmit se tudsz róla...

Kellős közepén van a tinédzserkornak (ezt remélem, nem kell részletezni)

és épp most esett szét a családja 1 hónapja...

nem gondoltad, volna, hogy megviseli???

hát persze, hogy megviseli, sőt fel se tudja dolgozni...

kezdj el vele őszintén beszélgetni, amíg nem késő....

2013. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,azóta kiderült egy s más,de azokat direkt nem írtam le ide.
2013. aug. 28. 20:52
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy van olyan anya, aki nem megüti emiatt a lányát vagy nem veszekedik vele. Itthon nálam is észre vettek ilyet, de egy pofont kaptam érte és egy jó veszekedést. Igaz többet nem is csináltam, de azóta nem tudták meg mi volt a bajom és 5 év telt el azóta és pszichológussal próbálom feldolgozni a régi traumákat.


Ezt jól csinálod, hogy inkább próbálsz megnyílni felé és közeledni. A legjobb az lenne, ha kicsit több időt tölthetne veled, ha már az apja nem foglalkozik vele úgy.

2013. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha direkt nem írsz le egy s mást, akkor nem tudunk segíteni...
2013. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!