Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ilyen gáz, hogy ilyen...

Tényleg ilyen gáz, hogy ilyen vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim folyton kicikiznek, mert szeretem az iskolát, mert szeretek tanulni és mert a kedvenc időtöltésem az olvasás. Úgy gondolom, hogy tanulni jó dolog, mert új ismereteket szerzek és okosabb lehetek. Én nagyon tisztelem az okos embereket. Nagyon büszke vagyok magamra, hogy ha egy új dolgot megtanulok. (Persze ezt nem hangoztatom, nem hiányzik, hogy ezért is kicikizzenek.) Az egész osztályból csak két barátnőm van. (26-an vagyunk az osztályban.) Eddig nagyon vártam az iskolát, de most már félek, hogy megint egész évben a cikizés miatt fogok szoorkodni. Tényleg ilyen gáz, hogy szeretek olvasni és tanulni? :(

2013. aug. 26. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egész addg nem gáz amíg valaki ezek mellett törekszik másra is és nem szűkül be.
2013. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is és a férjem is ilyenek vagyunk. A suli nem volt egyszerű. Nekem jobb volt, sok hozzám hasonló "tanulós" volt az osztályban, de őt halálra szekálták érte. 30 évesen nehezen találtunk párt, örültünk, mikor egymásra bukkantunk. Még mindig tanulunk valami újat, ő is tanul, én is egyetemre járok, mellette dolgozunk. Ha valamiről beszélgetünk, de nem tudjuk pontosan, hogy is van, utánaolvasunk, elmondjuk egymásnak, örülünk, hogy "na, erről is többet tudtunk meg". Elképesztően jókat beszélgetünk, sosem unatkozunk egymás mellett. Egymásnak is tanítunk itthon dolgokat, amiket a másikunk még nem tudott, fantasztikusan jó érzés.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy tarts ki a suliban, mert ott random korodbeliekkel vagy összerakva egy terembe, de az élet meghozza majd azokat a barátokat és társakat, akik éppúgy élvezik a tanulást, fejlődést, ismeretszerzést, ahogy Te és akkor tényleg nagyon jó lesz majd! Ez csak pár év, ne alkalmazkodj csak a cikizés miatt, és ne mondj le azokról a dolgokról, amik jó érzésekkel töltenek el, még akkor se, hogy ha az az olvasás és mások szerint ciki! Ez pár év, az élet pedig nagyon hosszú! Kívánom, hogy tudj meg még többet a világról és olyan barátokra és társra lelj, akik éppúgy élvezik ezt, mert nagyon-nagyon jól fogod magad érezni közöttük :)))

2013. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 2. válaszadó! Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen. Meg annak is örülök, hogy megtaláltad a párodat. :)
2013. aug. 26. 11:16
 4/17 Szebyke válasza:
Szia én fifti ugyan ez vagyok csak nekem még 1 barátom sincs!! Én egyedül vagyok mindn nap a suliba ezért, de nem igazán érdekel!!!
2013. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :( De legalább sokat tudsz olvasni! :)
2013. aug. 26. 12:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Hány éves?
2013. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj azzal hogy szeretsz olvasni és tanulni, csak a hasznodra válhat. Arra figyelj viszont hogy ne gubozzál be egész, ha van alkalmad, vegyél részt közös programokban az osztálytársaiddal, néha jól esik kicsit kimozduli, meg akkor talán nem is szekálnak majd ha látják hogy te is ki tudsz kapcsolódni.
2013. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hatodikba megyek és 12 éves vagyok. Én szívesen lennék velük is, csak ha odamegyek akkor kinevetnek és továbbmennek. Pedig nem is szólok még hozzájuk épp hogy odaérek és máris kinevetnek.
2013. aug. 26. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy normális! Legyél Magadra nagyon büszke mert minden okod meg van rá! Maradj is ilyen okos, értelmes!
2013. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem, nekem még szimpatikus is vagy ezek alapján. :)
2013. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!