Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ilyen gáz, hogy ilyen...

Tényleg ilyen gáz, hogy ilyen vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim folyton kicikiznek, mert szeretem az iskolát, mert szeretek tanulni és mert a kedvenc időtöltésem az olvasás. Úgy gondolom, hogy tanulni jó dolog, mert új ismereteket szerzek és okosabb lehetek. Én nagyon tisztelem az okos embereket. Nagyon büszke vagyok magamra, hogy ha egy új dolgot megtanulok. (Persze ezt nem hangoztatom, nem hiányzik, hogy ezért is kicikizzenek.) Az egész osztályból csak két barátnőm van. (26-an vagyunk az osztályban.) Eddig nagyon vártam az iskolát, de most már félek, hogy megint egész évben a cikizés miatt fogok szoorkodni. Tényleg ilyen gáz, hogy szeretek olvasni és tanulni? :(

2013. aug. 26. 10:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. aug. 26. 12:58
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia, én is így vagyok, imádok megtudni új dolgokat, olvasni, fejleszteni magam:)

Az írásodból is lejön már az embernek, hogy nem egy "átlagos" 12-13 évessel beszél az ember.

Engem talán azért fogadtak el később jobban, mert az okosságot, jó tanulást ellensúlyozni kezdtem kicsit extrémebb külsővel (nem azt mondom, hogy te is tedd ezt.)

Szóval szerintem koncentrálj a 2 barátnődre és érezzétek jól magatokat, ne gátoljanak téged az olyanok, akikre 10 év múlva nem is fogsz emlékezni.

Az általános iskola semmi.

15L

2013. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Rajtam is van olyan dolog, ami az osztálytársaimnak nincs. Ez a második füllyukam, a vörös tincsek (amit házi készítésű kimosható festékkel csináltam) a barna hajamban és a fekete/sötét öltözet.

Rendben többet nem fogok foglalkozni azokkal akik így vélekednek rólam. A barátnőim elfogadnak. Majd velük el leszek.

Még egyszer köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!

2013. aug. 26. 18:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Tenni rájuk magasról! Én veled ellentétben utálok olvasni, én ezért kapok beszólásokat. Aki beléd akar kötni, úgyis fog rá találni módot (vagy csinál magának egy kamuokot, h utáljon). Foglalkozz a barátnőiddel! :)
2013. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bocsi a kommenteket nem olvastam végig úgyhogy lehet hogy írták már.............

Na szóval te vagy a normális a többiekkel pedig ne törödj csak a barátaiddal!Ez semennyire nem gáz!!!:)

Egyébként (ha a korod igazi és nem vagy semmi izé........) akkor van egy új barátod!

12/lány

(én is 6.-ba megyek)

:P

2013. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Majd az osztalytarsaid is rajonnek h az olvasas jo dolog.
2013. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 28. 10:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!