Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek származhat hátrány...

Szerintetek származhat hátrányom ebből a gimiben?

Figyelt kérdés

Otthon megjegyezték, hogy változtatnom kéne mert majd cikizni fognak miatta a gimiben, kiközösítenek, meg nem fogok tetszeni senkinek sem. Szerintük nem normális, hogy 14 éves vagyok és nem érdekel az ilyesmi. Nem festem a körmöm, nem sminkelek, nem hordok magassarkút és ékszereket, nem használok parfümöt, farmerben és pólóban járok suliba. Szerintük itt az ideje, hogy elkezdjem mert én leszek az egyedüli az osztályomban. Meg a barátnőim közül is kilógok és tanulhatnék tőlük. Ki fognak közösíteni, nem foglalkoznak velem. Egyedül én nem tetszem majd a fiúknak. Nem fogok tudni érvényesülni. Észre sem vesznek majd a többi lány között. Én nem hinném, hogy ez ennyit számít, de most kicsit elbizonytalanodtam. Szerintetek igazuk van és legalább egy kicsit többet törődjek a külsőmmel?

14/L



2013. aug. 28. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg többet kéne törődj a külsőddel :) körömlakkból bőven jó az átlátszó , vegyél pár divatos pólót és nadrágot, smink: elég ha korrektorral eltünteted a bőrhibáid + szempillaspirál és esetleg egy kis szájfény :) szerintem ennyi elég DE arra mindig figyelj ,hogy a sminket esténként mosd le és használj valamilyen hidratálót/arckrémet :)

Remélem tudtam segíteni , ha van kérdésed írj privátban :)

2013. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Natúr smink nem kell azt úgy mint egy .... vegyél divatosabb pólókat és famrerokat :D így nem lesz gond belőle. Magassarkú nem lényeg.. De érdekeljen hogy nézel ki és parfümöt használj.. az nagyon kell. Igen törődj többet a testeddel, érdekeljen hogy nézel ki:)
2013. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak kilencedikben pont a legtermészetesebben kinéző kislány tetszett meg. A fiúk nincsenek nagyon oda a sminkért, főleg az erősért.
2013. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld meg rávenni magad, hogy érdekeljen. A farmer-pólós, meg utcán hempergős időszak sajnos lejárt, most már nőnek kell lenned (persze nem k.rvának). Neked szerencséd van, engem eszükbe se jutott a szüleimnek figyelmeztetni otthon erre. Gimi első 2 évében (6 osztályos) szétcikiztek a kinézetem miatt, és egyszerűen nem értettem mi a baj.

Próbáld meg komolyabban venni magad, élvezd, hogy tudsz jól kinézni. Less el tippeket újságokból, netről, barátnőkről. A hajad vágad valami formára, vagy legyen egy stílusa. A farmer-póló alapjáraton nem baj, de legyen csőgatya és akkor valami divatosabb felső, mondjuk deszkacipő. Hordj valami kis aranyos fülbevalót is.

A szempillaspirál szinte mindenkinek jól áll, vegyél egyet, ha pattanásos vagy, alapozót, ajakírt. Ha úgy érzed jól áll, a szemceruzával is próbálkozhatsz.

Ha ebből a stílusból indulunk ki a körömfestés nem feltétlenül szükséges (elég ha szép, ápoltak), ahogy a parfüm sem (használj illatosított dezodort).

A külső igenis számít, tehát figyelj oda rá! Adj magadra!

2013. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűk, divatos farmer meg egy szűk, (jó) alakot kihangsúlyozó pólóval semmi baj nincs. Én fiúként inkább a fiúsabban de tudjátok azzal a fiús lány stílusban öltözködő lányokat szeretem. Pl: deszkás cipő, szűk farmer (vagy csőgatya), a szintén előbb említett szűk póló, esetleg pulcsi. Nem értek annyira a divathoz, remélem nem írtam nagy hülyeségeket.

15/f

2013. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Na, nekem meg pont azok a lányok tetszenek, akik nem szépítkeznek, hanem büszkék az eredeti szépségükre. Csakhogy mindenki sminkel meg ilyenek. :S Szerencsére a mi iskolánk a túlzott ékszereket és a magassarkút tiltja. :)
2013. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Én is hasonló voltam, amikor gimibe mentem. Egyszerűen nem érdekeltek a csajos dolgok. Mivel mellem sem volt sok, még melltartót is csak akkor vettem, ha volt aznap tesi. És láss csodád mégis lettek barátaim, nem is egy! Ha nem vagy ápolatlan (zsíros haj, tövig rágott körmök, koszos ruhák, testszag) akkor fölösleges változtatnod, ha tényleg ennyire nem érdekel. Ráérsz még tetszeni a fiúknak, meg divatozni. Pont abban a korban vagy, amikor még megengedheted magadnak, hogy nyíltan gyerek légy. DE! Ne zárkózz el teljesen a dologtól. Idővel próbáld majd ki milyen érzés csinosan felöltözni, egy leheletnyi sminket feldobni, szóval egy kicsit cicomázni. Utána még mindig mondhatod, hogy "na ez tényleg nem az én világom", de az is lehet, hogy egy teljesen új dolgot fedezel fel magadban.
2013. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg azt hordd, amiben jól érzed magad ne azt amiben mások éreznek jól téged... baromság ez az egész
2013. aug. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A farmer és a póló sem a legszakadtabb amit a szekrény aljáról rángatok ki. Most vettem újakat és fodrászhoz is megyek. Használok dezodort, a körmeim is ápoltak. Nem vagyok ápolatlan vagy slampos. Nem erről van szó. Ők sem erre céloztak csak, hogy legyek lányosabb vagy nem tudom, hogy fogalmazzam meg. Ékszer meg parfüm, de a kérdésben is leírtam. Szerintem ezek nélkül sem vagyok igénytelen és nem is szeretnék változtatni, de ha tényleg fontos akkor belemegyek. Később majd gondolom fog érdekelni az ilyesmi, de még nem. Szóval azt hiszem még várok vele.
2013. aug. 29. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én bnom se sminkeli magát, megis a legszebb az egesz osztalyban, smink csak akkor kell ha vmi esemeny van vagy csunya vagy. (Vagy csunyanak tartod magad, van masik lanybaratom aki mindennap sminkeli magat pedig sokkal szebb lenne anelkul, de olyan hulye h nem fogja fel...vannak ilyenek is) parfumot enis ajanlanek, az azert eleg fontos h egy lanynak kellemes illata legyen, vmi egyedit valassz h ha megerzik az illatot rogton te juss rola eszukbe. Farmer, polo nem para csak jol nezzen ki. Mondjuk egy ujjatlan felso vagy egy p*csagatya nyaron nem rontana semmit. Ekszerek? Hat nemtom, nalunk a lanyok fulbevalo+karkotonel tovabb nem nagyon mennek, bnomnek is ilyen kis fulbevaloja van, mint egy gomb, van benne vmi dragakő (na ezt jol megaztmondam:DD) meg nehany karkotoje. A koromfestes meg ha nem tetszik ne csinald, nem gaz az se ha nem birod
2013. aug. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!