Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyámmal nem a legjobb a kapcsolatom (hogy finoman fogalmazzak). De mivel látta, hogy nagyon szeretnék piercinget (snake bites), ezért azt mondta, hogy lehet (már vagy 2 hónapja).. Jobb is lett a kapcsolatunk, mert láttam, hogy fordulhatok hozzá ilyenekkel, nem fog kinyírni érte.. Meg mivel hálás voltam érte, majdnem minden házimunkát megcsináltam mire felkelt volna az ágyból.. De aztán amikor mondtam, hogy akkor elmehetnénk szalonba mindig talált valami ürügyet, hogy ne menjünk.. Legutóbb mondtam neki, hogy ez nem jó indok (még udvart kell takarítani, és fél órával később már nem jó, mert most van hozzá kedve), akkor azt mondta, hogy márpedig ez így lesz... 3 napja átszúrtam a számat egyik oldalon, átlátszó piercinget tettem bele, hogy ne szólhasson érte, hogy feltűnő (az iskolában is engedik, még ha neon zöld, akkor is..) és elkezdett ordítozni, hogy ezt hogyan képzelem, hgy nekem piercing stb. és ma zárat cserélt, hogy csak akkor mehessek el és jöhessek haza, ha úgy gondolja és azzal fenyeget, hogy kidob az utcára, ha nem veszem ki... de annyira szeretem és annyira tetszik.. és ő is megígérte...

(nem arról van szó, hogy egy olyan kis anyucipicilánya lennék... van fültágítóm (10 miliméteres)is meg festetem a hajam (feketére)... ezeket megengedte



2013. aug. 28. 23:22
 1/7 A kérdező kommentje:
16L
2013. aug. 28. 23:24
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Anyud nem korrekt, mert nem tartotta be az ígéretét, de kicsit te is elrontottad azzal h túl kedves lettél, meg házias, és annyiba hagytad a dolgot, nem sürgetted. HA ez végett kidob, amit meg is ígért, akkor elég szégyen egy szülőtől !!!
2013. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha megengedte akkor nem értem őt,DE jobb ha tudod hogy én semmi fültágítót,piercinget,tetoválást nem engednék.Utálom ezeketnincs értelme sőt a fültágító undorító is...Visszatérve anyudra szerintem azért engedte meg mert jobb kapcsolatot akart kialakítani de legbelül ellenezte.Beszélj vele higgadtan.:)
2013. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Most még hányszor teszed fel ezt a kérdést a héten?


2. Anyud nem korrekt de tudja, hogy mit csinál ellentétben veled.


3. 16 évesen nem kell még pc...

2013. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ht nem értem anyudat inkább a piercin mint a fültágító!!! Az udorító!
2013. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát akár igazságos akár nem, nem sok választásod van...

Gondolom inkább szeretnél tetőt a fejed fölé, mint fémet az arcodba.

Nyeld le.

2013. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Otthon vedd ki. Nincs jobb ötletem.

Ezenkívül nem értem mi a baja. Drogos r*banc is lehetnél, de mégsem. Akkor ilyenen ne akadjon ki. Ez csak külső... Ha már az egész világ azt szajkózza h a belső a fontos, akkor meg?

2013. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!