Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hányingerem van mindig evés...

Hányingerem van mindig evés után és bűntudatom. Az önbizalmamat kéne növelni, hogy ez helyre álljon?

Figyelt kérdés

174cm és 58kg vagyok.

Én a tavalyi 54kg mal voltam elégedett. De nem a súly a baj . A conbomról fogyni szeretnék. És ezt úgy szeretném elérni, hogy sokat futok és keveset eszek.

De mostanában még ha csak nagyon keveset ettem utána nagyon rosszul érzem magam, úgy értem, hogy mérges vagyok magamra és kövérnek érzem magam és bűntudatom van, illetve hányingerem. És az önbizalmam is valahol a béka sege alaatt lapul. Tényleg fogyni szeretnék, de nem akarok koplalni. Csak keveset enni. De ha megeszek reggel egy kiflit hányingerem van és bűntudatom. Ezt lehet a suli miatti streszre, idegeskedésse fogni?



2013. szept. 3. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked önismereti tréningre, önelfogadásra lenne szükséged.

Már most is sovány vagy a súlyod/magasságod alapján.

Bármibe le mernék fogadni, hogy csak fejben látod magad túlsúlyosnak, ha megmutatnád bárkinek a fotód, biztos azt mondaná, hogy sovány vagy.


Vigyázz, mert ahogy most gondolkozol, egyenes út vezet az anorexia, vagy bulímia felé.

Sajnos én majdnem 10 évig szenvedtem tőle, tudom, hogy kezdődik ez az egész.


Nagyon tudom nekem ajánlani ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=wlPgzqUpxV4


Ha nem is hiszel benne az elején, ha minden nap meghallgatod egyszer, nagyon sokat tud segíteni.

2013. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Anya is azt mondja hogy anorexiás vagyok. De nem. Csak a conbom miatt akarok fogyni 5-10 kilót annál többet nem.

Köszönöm a válasz, megnézem a linket, köszönöm!

2013. szept. 4. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A BMI indexed már most 19, vagyis sovány kategória.

Ha még lefogynál 5, pláne 10 kilót, egyenesen félelmetesen, betegesen néznél ki.


Ha anorexiás vagy, akkor természetes, hogy azt mondod, te nem vagy az, nem vagy beteg, hiszen legtöbbüknek nincs betegségbelátása.

Reméljük még nem tartasz ott, mert ebbe sokan belehaltak már.

2013. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok anorexiás. Eszek reggel meg dékután egy keveset.

De az a gondom, hogy hányingerem van utána.

Pedig ennék többet ennél, de tegnap is egy tál pardicsomos tésztának a negyedét is úgy ettem meg hogy szinte eröltettem pedig a kedvencem máskor 3 tányérral is gomd nélkül megtudnék enni.

Van gondom az önbizalmammal ez tény sajna

2013. szept. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!