Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 12 éves gyereknek milyen...

12 éves gyereknek milyen szorakoztató könyveket es filmeket ajanlotok ami jo hatassal van rá és érdekes is?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 02:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Verne-könyveket és indián-regényeket ajánlanék. Nagyon olvasmányosak és rengeteget lehet tanulni belőlük.

De jó, hogy ilyet is kérdez valaki!!! :)

2013. szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

A könyvmoly képző kiadónak, Animus kiadó és Ciceró kiadó könyvei amit ennek a korosztálynak javasol mind nagyon jók. Mi elsősorban könyvtárba járunk és a gyerek maga választja ki mit szeretne olvasni.

Böszörményi Gyula: Gergő történetek

Karl May: Winnethou

Ezt a kettőt én is olvastam és még nekem is nagyon tetszettek :D

2013. szept. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
91%
Ha esetleg lány akkor Meg Cabot könyvek is jók.
2013. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a Meg Cabot könyveket.:) 12-13 éves koromban faltam a könyveit, pedig nem vagyok az az olvasós fajta:D
2013. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

12 éves koromban Gergő és az álomfogókat olvastam (többi kötetig viszont már nem jutottam el, úgyhogy azokról nem tudok véleményt mondani), Winnetou könyveket az Ezüst tó kincsével kezdve. Van egy olyan, hogy Savanyú uborka csokoládéval, amit egy 13 éves lány írt és emlékeim szerint jó volt. Még Rosie Rushton Ne cirkuszolj, anyu! sorozatéra emlékszem, de az lehet, idősebbeknek lenne való.

A 12 éves rokonunk a Szent Johanna Gimiért van odáig meg vissza.

2013. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Meg Cabot, Tomas Brezina és Böszörményi csodás író. Tudom még ajánlani a Winnetou-t könyvben és filmben, ugyan így Aghata Cristie-t is. Poirot, Miss Marple. :) (és úgy zárójelben, ha van kedvenc együttese/énekese, nézhettek koncert- és doku.fimleket, ami róluk szól)

13/L

2013. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves vagyok. Eddig nagyon bejött a Gyűrűk Ura, a Hobbit,és az összes Tolkien könyv! Ha fiú, szerintem tetszeni fog neki, ha lány, de nem szereti a lakkozott körmöket, meg a sminkeket, és egyéb csajos dolgokat, akkor neki is. Viszont hogyha inkább ezek felé a csajos cuccok iránt érdeklődik, tehetetlen vagy. Én is lány vagyok, uátlok minden lányos dolgot, de a Gyűrűk Uráért mindent megadnák. Csak magamból indultam ki.
2013. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
De jó még a Winnetou, esetleg az Alkonyat, mindkét nemnek.
2013. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lányról van szó, akkor a Szent Johanna gimit mindenképpen ajánlom, a Bábel is egy nagyon jó könyv, bár az még elég új. :) Ha fiú, a gyűrűk ura, hobbit, szilmarilok, egyszóval ahogy előttem is írták minden Tolkien könyv
2013. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
indián könyveket pl utolsó mohikán,Vadölő?winetoo ezek mind jók és jó hatással is lesznek rá
2013. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!