Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 év körüli fiatalok! Mit...

18 év körüli fiatalok! Mit kaptatok a 18. szülinapotokra, és hogy ünnepeltétek meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mit kértetek?Ebből mit kaptatok meg?Vagy volt meglepetés ajándék...esetleg party?Meséljetek please!;)
2013. szept. 9. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Engem is érdekel, remélem kapsz még válaszokat, nekem pont egy hónap múlva lesz és ennyit tudok:

apa:jogsi

anya:lejár a biztosításom, nem kértem ezért semmit.

barátom:ezüstmedálban reménykedem:)

egyéb: disznószőr hajkefe, sminkek (magamnak leginkább,kicsit mániás vagyok) sok csoki

(ne lepődj meg ha olyan válaszokat kapsz hogy ennyi idősen már rég el kéne tartsad magad nem ajándékot kérni...)

17L

2013. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát ünnepelni sok részletben fogunk, elvált szülők, külföldi nagyik, stb miatt. De mindegyik csak vacsi+torta lesz :) Másnap meg átjön 10-15 barát-barátnő és 'elbeszélgetünk'.
2013. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Már hónapokkal előtte szerettem volna telefont, de nem igazán mondtam a szüleimnek, viszont ők megtudták és így 1 nappal a 18. szülinapom előtt megkaptam :) Szombaton az egyik barátnőmnél voltunk 3-an, ott sminkeltünk, hajat csináltunk és elmentünk a kedvenc helyemre egy fergetegeset bulizni. Vasárnap pedig a családdal ünnepeltünk. Mamám megsütötte a kedvenc tortámat nekem. Igazából ennyi volt, de jó visszaemlékezni a 18.-ra. Most leszek 20. Nincsenek igényeim, hogy bármit is kapjak, viszont a barátaimmal ezt is szeretném megünnepelni és hétvégén a családdal egy finom torta evéssel :D
2013. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak a testvéremét tudom elmesélni. Áprilisban volt 18.


Anyum akart neki szervezni valami meglepetés bulit. Én is gondolkodtam egy kicsit és arra jutottam szervezzünk neki egy bowling-estet barátaival . Szóltam szüleimnek , ők jónak találtál. Foglaltak pályát és szerveztek egy olyan 20-25 embert. Aztán muszáj volt elárulni ,hogy oda kell mennie mert különben nem tudtuk volna odarángatni. tetszett neki! :)

2013. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt megtudhatom hogy miért nem hasznos a válaszom? Úgy látom minden kérdésre válaszoltam.
2013. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,jöhet még!

Első!Nem tudom,én nem pontoztalak le...és csodálkoztam is,mikor újra megnéztem,hogy a többiek lepontozták a kommented...

2013. szept. 13. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!