Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ünnepeltétek gyermekete...

Hogyan ünnepeltétek gyermeketek 2. szülinapját? Milyen tortát és ételt készítettetek? Milyen ajándékokat vettetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak a 2. szülinapjára mama készített neki egy gyümölcstortát kis figurákkal.Nagyon egyszerű volt viszont annál finomabb és főleg hogy mama csinálta neki.Így kispóroltuk a torta árát is :) Az ajándék egy kis konyha volt tőlünk.Az étel meg egy egyszerű vasárnapi ebédnek megfelelő volt.Nem csinálunk belőle nagy bulit, nem is tartom értelmét.Így a mai napig értékeli a kisebb ajándékokat is, még egy túró rudinak is tud örülni amit apa hoz neki, amikor munkából jön haza :)A lényeg még hogy őt ünnepeltük, mindenki vele foglalkozott, együtt volt a család és ez tetszett neki :)
2012. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Zsúrt rendeztünk a barátaival, 3 kis vendég jött meg a szüleik. Tortát rendeltünk egy cukiból, hello kitty formájút, mert azt nagyon szereti. Én sós ropogósokat sütöttem, kis szendvicsek voltak még, meg ikeás húsgolyók salátával. Meg a szokásos ropi, vaniliás karika, pilóta, stb.

Ajándéknak kapott egy 3 kerekű rollert, kirakókat, mesekönyvet, ruhákat meg duplót.

2012. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kicsikém januárban lesz 2 éves.

Én arra gondoltam, hogy idén még nem csinálok zsúrt neki, talán majd jövőre, most a családdal ünnepeljük itthon: az én szüleim és testvéreim lesznek itt. A másik nagyszülők meg külön köszöntik fel.

A tortát egy cukrász ismerősömtől fogjuk rendelni, Micimackós-Malackás figurás lesz, tavaly én sütöttem.

Az étellel még kicsit bajban vagyok, de szerintem nálunk is egy kicsit ünnepibb, de nagyjából vasárnapi családi ebédnek megfelelő lesz.

Az ajándék... hmm... 3 héttel karácsony után van a szülinapja (és rá 3 hétre meg a névnapja..), így én már nyár óta gyűjtögetem az ajándékokat, ha látok valami olyan játékot, akkor azt megveszem és szépen elteszem. Még nem tudom, hogy mit mikor fog megkapni, de van már: Duplo, Mesekönyvek, Fa kirakó, fakocka, játék konyhai kiegészítők (a konyháját tavaly karácsonyra kapta meg), tervezem még, hogy a babáinak varrok új ruhát. És a Micimackós figurákból Kanga, Zsebibaba, Bagoly és Nyuszi nincs még meg, azok közül is szóba jöhet valamelyik, ha találok valahol. :)

Remélem sikerült valami ötletet adnom :)

2012. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

az én kislányom a hónap végén esz 2 éves...még nem tudom milyen tortát sütök neki de lesz rajta egy 2 es számú gyertya és egy marcipán figura is!

az ajándékát már megvettük egy kis bevásárló kocsit kap amiben vannak kis "bolti dolgok"is..(műanyag konzerv doboz,tejes doboz stb.)mi is szűk családi körben fogjuk ünnepelni nagymama,nagypapa,apa,anya testvérek és talán még apának a testvére és a felesége...

normális vasárnapi menüt képzeltem el..esetleg nincs valakinek tippe hogy milyen tortát süssek?köszi:)

2012. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fiamnak is hónap végén lesz a szülinapja.:)Én Thomas-os tortára gondoltam,mert őt imádja.Meg még sütök valamilyet.tHogy miSok-sok lufit veszek,mert azokat is imádja.
2012. nov. 9. 11:48
 6/6 A kérdező kommentje:

uh ezt jól elírtam:)A lényeg,hogy arról fogalmam sincs mit főzzek,meg milyen ajándékot vegyek.A sóstói vadasba,oda biztos akarunk menni,tuti nagyon élvezi majd.

Köszönöm a válaszokat

2012. nov. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!