Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el anyának...

Hogyan mondjam el anyának hogy le szeretnék lassan feküdni a barátommal?

Figyelt kérdés
Hogy hozzam fel?Csak azért szeretném,hogyha akármi gáz lenne fordulhassak hozzá. 17/L
2013. szept. 16. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudja Anyukád, hogy tényleg szeretitek egymást a fiúval, és ismeri is a fiút, tudja, hogy ő is szeret és nem csak a tested kell neki, akkor mondd neki, hogy Te elérkezettnek látod az időt, hogy komolyabbra forduljon a kapcsolatotok a fiúval.
2013. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, kérlek ülj le, szeretnék Veled beszélni valamiről. Úgy érzem, készen állok arra, hogy lefeküdjünk a Petivel. Szeretném, hogy tudj erről, mert jó lenne, ha mindig fordulhatnék Hozzád, ha esetleg valami probléma merülne fel, vagy csak tanácsot szeretnék kérni. Remélem nem ellenzed, érett, felelősségteljes lány vagyok, ezt te is tudod. Nincs mitől félned, nem kell aggódnod semmi miatt, fogunk védekezni. Csak szeretném, ha mindig lenne közöttünk bizalom, nem akarok előled titkolni semmit. Remélem, megértesz, és támogatsz. Úgy gondolom, a kapcsolatunk a Petivel már elég komoly ahhoz, hogy ezt a lépést megtegyük."
2013. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Anyuci, ma este betömnek! A kaját a sütőben hagytam!"


Nem kell ezt elmondani, szerintem egy idő után rájön majd, vagy, ha mindenképpen szeretnéd elmondani neki, szerintem utólag inkább, mert fura lenne, ha azon gondolkodna, amíg te szexelsz, hogy milyen lehet most neked.. :D Csak maga a tudat.

2013. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg úgy gondolom , hogy jó ötlet és ha én anya lennék és lenne egy lányom ilyen (legalábbis hasonló helyzetben) akkor én örülnék ennek. De a második(?)válaszoló leírta ,hogy kb. hogyan.
2013. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem úgy szeretném,hogy "anya akkor 2013.09.19én 21:57kor Pistikével ezt fogjuk csinálni." hanem csak annyit,hogy a közeljövőben lehet megtesszük.Esetleg a védekezésről 1-2szót,és megnyugtatni hogy figyelni fogunk rá,meg hogy csak olyat csinálunk amit mindketten szeretnénk is.
2013. szept. 16. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
En ezt elolre megoldottam megmondtam anyameknek,hogy 17 eves korom elott nem fogunk lefekudni a baratommal. Hala az egnek ok nem felejtettek el,hogy voltak ennyi idosek ezert mikor legutobb felmerult valami baj akkor komolyabban elbeszelgettem anyuval hihetetlen megerto volt es becsulik a paromban ,hogy megvar. Masfel eve vagyunk egyutt most vagyok 16 a baratom pedig 19
2013. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!