Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy le szeretnék feküdni a barátommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, 10 hónapja vagyok együtt a barátommal. Anyával már beszélgettünk a fogamzásgátlásról, szexről (kb. 10 éve folyamatosan), de most, hogy le szeretnék feküdni a barátommal...valahogy nem tudom, hogy mondjam el neki :( Nem arról van szó, hogy ne engedné meg...csak egyszerűen cikinek érzem.

Tudnátok adni tanácsokat??



2013. máj. 2. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Minek jelentenéd be előre?

Azt is bejelented, ha nagywczni mész?


Majd mondd el neki utána, ha már annyira akarod. Mondjuk nem értem, de hát mindegy.

2013. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak mert nagyon sok mindent meg szoktam vele beszélni (ne érts félre-nem mindent) és azért szerintem ez egy picikét fontosabb dolog, mint egy nagywc ;)
2013. máj. 2. 19:17
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindent megbeszélek anyával és én is 17 voltam, mikor lefeküdtem a barátommal, sokkal hamarabb, mint ti vagytok együtt. Szóval, mi is beszéltünk szexről, fogamzásgátlásról előtte, de azért ezt nem éreztem úgy, hogy be kéne neki jelentenem. :) Később, mikor már túl voltunk rajta és rákérdezett, hogy megtörtént-e, elmondtam, hogy igen. Szóval nem csináltunk belőle nagy ügyet. 22L
2013. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

De szerintem ez meg magánügy. Majd elmondod utána maximum.

De anyukád sem hülye, biztos, hogy tudni fogja, amikor már túl leszel rajta.

Nekem is nagyon bizalmi kapcsolatom van anyuval, de eszembe sem jutott bejelenteni. Ha már elég nagy voltam ahhoz, hogy szexeljek, úgy éreztem, hogy nem kell róla már előtte tudnia.

2013. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Minek mondanád el??

Ne haragudj, de ezt nem értem.

Felnőtt ember vagy! Oké, hogy jó a kapcsolatotok, ez szuper dolog, de azért ennyire intim dolgokat nem szokás bejelenteni... Nyilván nem kell titkolnod, de nem látom, minek állnál elé ezzel...

Ez annyira gyerekes, hogy, ha így gondolkodsz, azt kell mondanom, nem valószínű, hogy érett vagy a szexuális életre!

2013. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt mondanám, hogy le akarok vele feküdni, hanem, hogy itt aludhat-e (elmennének-e egy estére, mivel lakásban lakunk és elég vékonyak a falak, a barátom meg kollégista)
2013. máj. 2. 19:31
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Na hát akkor meg ezt kérdezd..

Nézd, én biztos, hogy nem küldeném el őket. Lehet csendben is csinálni..

2013. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Szóval szerintem nem várhatod el, hogy a kedvetekért elmenjenek moziba, étterembe, stb.
2013. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy mindig csak most az első alkalommal :) Persze, ha azt mondja nem akkor nekem az is oké, de jobb lenne nélkülük
2013. máj. 2. 19:38
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
És az nem lenne ciki, hogy szüleid azért mentek étterembe, hogy a lányuk otthon tudjon szexelni? Így biztos jókat eldumálna apád az anyáddal, ott kétfogásos vacsora mellett, hogy most a lányunk nagy lány lesz...
2013. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!