Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Szeretném hogy...

Mit csináljak? Szeretném hogy a kis aranyom boldog lenne.

Figyelt kérdés
12 éves lányom mostanában furán viselkedik. Nem mondja meg hogy mit csinált ezen a napon, többnyire egész nap a szobájában ül és gépezik, a jegyei is romlanak. Van egy naplója azt említette még 2 évvel ezelőtt. a szennyest vittem ki a szobájából és gondoltam ha ott van a naplója akkor beleolvasok. és szakított valakivel. talán ezért szomorú? én beszélgetek vele de nem mond semmit. és tudom hogy nem volt szép a naplójába beleolvasni de fontos a gyerekem boldogsága. pszihólógusra gondoltam még. nos?

2013. szept. 20. 21:27
1 2
 1/11 málna_ ***** válasza:
100%
tök átlagos kamasz.
2013. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Kamu. Komolyan ennyire unatkoznak a tinik??
2013. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

"Kamu. Komolyan ennyire unatkoznak a tinik??"


Szerintem az unatkozik aki minden szarra azt mondja, hogy kamu mert egyesek minden kérdésnél felteszik ezt..

2013. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Én voltam az aki azt mondta hogy kamu.

Hadd támasszam alá a véleményemet.

Ha nem vesszük ezt:"a kis aranyom boldog lenne" akkor az egyetlen okom a kérdés hitelességének megkérdőjelezésére az csak ez: "pszihólógusra gondoltam".

"pszihológus"... Komolyan? szerinted ezt egy anya írta?

2013. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttam ennél cifrábbat is feleségektől/menyasszonyoktól. Nézz be a családi kapcsolatokba.
2013. szept. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Szervezzetek több közös programot. Legyen meg, hogy pl. napi 1-2 órát gépezhet, a többiben leckeírás van, és menjetek ki a szabadba, menjetek el sétálni, játszótérre, játszóházba. Tudom, hogy már nagy gyerek, de még ő is élvezni fogja, hiszen felnőttnek is jó buli az ilyesmi. Legyen kapcsolatotok. Süssetek együtt sütit, társasozzatok apával együtt.
2013. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most ne korlátozd,az csak ront a helyzeten,ha megvonsz tőle dolgokat.Viszont szerintem segíts neki a tanulásban!Pszichológus??Nem beteg a lányod.-.-" Mindenkit hülyének néznek a mai világban,aki csak egy kicsit is,de más?
2013. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Beleolvastál a gyereked naplójába, és neked fontos a boldogsága? Nem ellentmondásos ez egy kicsit? :D Dehogynem. Tartsd már tiszteletben a privát szféráját.
2013. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12 éves gyereket játszóházba vinni emberkínzás. A mai tinik elborzadnak az ilyesmitől, mondom ezt tiniként.:D


Egyébként meg szerintem is kamu, már a kérdést olvasva rájöttem, aztán a kifejtésnél világos lett minden.:D

2013. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor élményfürdőbe, közösen mozizni...Tökmindegy, nem arról van szó, hogy meg kell tőle vonni valamit, de azzal a szülője nem épít ki vele kapcsolatot, hogy ad neki pénzt plázázni. Építsenek ki kapcsolatot, a gépezés helyett KÖZÖS programokkal.
2013. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!