Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretem az embereket, segítek...

Szeretem az embereket, segítek akin tudok, bízok, hiszek a jóban. Boldog családban élek. Mit vétettem, hogy nem lehet második gyerekem?

Figyelt kérdés
stressz? bátmennyire pozitív legyek anyósom a rosszindulatú másik menyétől anniyira fél, hogy mindig én iszom meg a levét, miért van ey? hisztek a karmában? lehet, hogy ez jár nekem, majd nekik is? valószinű rossz helyen teszem fel ezeket a kérdéseket,de sokszor már annyira ki tud borítani a dolog. Soha nem ártatottam senkinek, az idő telik, és a kislánzom testvért akar, mi is testvért szeretnénk neki, jól vagyunk, szeretjük egymást, és a világot, nem ártunk senkinek, minek a büntetés?

2013. júl. 22. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A családi problémák és a lelkizés mellett jártatok orvosnál is? Én nem hiszem sem karmában, sem büntetésben, csak a biológiában. Szerintem kivizsgálás kell, meg egy pszichológus.
2013. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hiszem = hiszek
2013. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A lelkizés azért van, mert már több orvosnál jártunk, probléma nincs, legalábbis fizikai jellegű, kislányom lassan hat éves, és az egyedüli gond aminek újabban tulajdonítom az okot az a családi kapcsolatok. Anyósom, sógornőm, megnehezítik mindennapjainkat, sajnos elkerülhetetlen, hogy ne találkozzunk, egy NAGY udvarban lakik mindenikünk külön háztartásban, külön házzal, de ettől még a sógornőm egy házisárkány, anyósom fél tőle, viszont a szidást mindig én kapom, mert neki nem meri megmondani ami zavarja. Én meg hiába jelzem neki, hogy ez így nem oké, a fejmosás mindig az enyém, olyasmikért amiket nem követtem el. Nem beszélve arról, hogy kislányom csak pótunoka, mikor éppen van rá idő és energia akad, ami ugy-e legtöbbször nincs, nem is ismerik igazán. szóval van miért lelkizni sajnos :-(((((((((((((( és ez "porszem"héjjban a szitu
2013. júl. 22. 11:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Amikor tavaly pozitív lett a tesztem, (már volt 2 gyerek, a kicsi is csak 1 éves), akkor én is úgy éreztem, hogy büntet az ég, és csak sírtam, sírtam. Nem akartuk, védekeztünk, mégis. Amikor iderült, hogy ikrek, már csak röhögtem...kínomban. Így utólag már nem bánom, már fél évesek elmúltak. De akkor én is azt kérdezgettem, hogy miért.


Mindig van olyan, hogy az ember megkérdezi, hogy miért????

Nem kell természetfelettit meg ilyeneket okolni, ahogy első is írjas, biológia.


1gyereketek már van. Tudom, sovány vigasz, de gondolj arra, hogy neked már van. Na, akinek 1 sincs, énem is lehet? Igaz, hogy nem vagy rossz helyzetben?


Én is oprvost ajánlanék.

Vagy tudtok már valamit?

Gyerkőc mennyi idős?

2013. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

gyerkőc 5 éves elmúlt, lassan hat, többféle orvos, vizgálatok, eredmények mind oké, szóval marad a ? - jel :-((

hogy boldogultok a 4 gyerekkel? :-)

2013. júl. 22. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha magától nem jön össze, lehet próbálkozni inszeminációval vagy lombikkal. Sajnos van, hogy nem mindent tudnak szűrni, illetve olyan is van, hogy az orvos nem ért megfelelően a leletek kiértékeléshez. Esetleg annyit tudnék javasolni, hogy keress fel egy endokrinológust is a hormoneredményeiddel.
2013. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

na igen, ezt elfelejtettem írni, hogy már az is megtörtént, hormonkezelést kapok több mint fél éve, az erdeményeim most már azon a téren is kielégitőek, értékeken belül vannak, valószínű az inszemináción kell kezdjünk gondolkodni, reméltük másodszorra is összejön természetes"ebben".

köszönöm a válaszokat

2013. júl. 22. 12:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! A stressz is lehet a probléma oka. A párodat is kivizsgálták? Gyógynövényeket próbáltál már? Akár a stresszoldásban, akár a fogantatásban is segíthetnek.Sok sikert!
2013. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáltátok már átrendezni a szobát ,hogy az ágyatok helyes fekvésben legyen ?
2013. júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A páromat megnézték, minden oké. habár nála is a stressz néha lehet okozója a problémának, de valószínűbb nálam, ugyanis az eredmények is erre utalnak.

Fogantatásban most próbálok gyógynövényeket, sresszoldásban még nem próbáltam. mit ajánlanál? erre nem is gondoltam...

2013. júl. 23. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!