Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti milyen témáról írtok/írnáto...

Ti milyen témáról írtok/írnátok szívesen?

Figyelt kérdés

A sulimban idén kötelező egy projectmunkát létrehozni, amely nem lenne unalmas, viszont primitív vagy felszínes sem.(Nem történetet kell írni, hanem egy meglévő témát feldolgozni) Félévkor kell leadni, utána tömören előadni.

Nekem eddig nem sok értelmes ötletem akadt, ti mit választanátok?

17 éves lány vagyok



2013. szept. 27. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értettem szabadon választható a téma amiről írnod kell. Jómagam példájából kiindulva valami földrajzos cuccal állnék elő, mivel szeretem a földrajzot.:D Neked persze nem kötelező, válassz olyat, amit te szeretsz, és amit nem érzel tehernek megírni.:) Sok sikert hozzá!
2013. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb olyan témában kutakodni, amely érdekel,úgyhogy magadban keresd a választ. Olyan témát keress, aminek szívesen utánanézel, érdekel.

Engem pl. az egészséges életmód témaköre izgatna.

2013. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egészséges életmód elsőre unalmasnak hangzik, de én arra gondoltam, hogy a mai kor rohanó életmódját, stresszes helyzeteit és a divatos fogyókúrákat elemezve, összehasonlítva az ebből kialakuló táplálkozási problémákról és önértékelési zavarokról írnék, mint pl. az anorexia és a bulímia. Ha jól megszerkeszted, ez biztos nem unalmas téma, az illusztrálása is sokkoló hatású lehet.
2013. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igen, szabadon lehet választani. A gond csak annyi, hogy képtelen vagyok dönteni, ezért is kérdeztem így, hátha megragadja vmi a figyelmemet.
2013. szept. 27. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából neked kell tudnod milyen téma érdekel téged.

- reklámok hatása az emberekre

- kérdőív felvétele és annak ki értékelése (mennyit költenek az emberek édességre, mennyit TV-znek, hányszor mennek színházba stb.)

- epertermesztés A-Z ig

- üvegház hatás

- hogyan kerül a banán az asztalunkra (hol terem, ki termeli, hogyan szállítják) [link]

- a divat története az őskortól napjainkig

- amisok élete

- Magyarország látványosságai

- fehérnemű története

- világháboruk fegyverei

- mobiltelefon története

- banki hitelek (hogyan működnek, kinek éri meg, milyen fajtái vannak)

- kerekesszékkel a városban (milyen akadályokba ütköznek, javul e a helyzet, kapnak e munkát fogyatékos emberek)

- hogyan készültek régen a filmek, és hogyan készülnek most

- egy étterem működése

- világszervezetek munkássága (Unicef)

- szelektív hulladékgyűjtés

- hogyan működik egy csomagküldő szolgálat

2013. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld pacsi:D
2013. szept. 27. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint történelemről írnék, mert az áll hozzám a legközelebb. Viszont kíváncsi lennék még a pszichológiára, a mentális betegségekre is.
2013. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
* történelmen belül VIII. Henrikről vagy a Második világháborúról.
2013. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!