Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezek után melegnek tartanátok?

Ezek után melegnek tartanátok?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Még amikor 5-6 körül voltam, volt egy nagyon jó barátnőm, aki két utcányira lakott tőlünk, egy oviba jártunk. Nagyon sokszor mentem át hozzájuk, vagy jött át hozzánk. Először akkor "csókolóztunk" amikor megkérdeztem tőle, hogy mi az. Aztán egyre többször, mindig amikor nem figyeltek a szüleink, sokszor oviban is. Arra is emlékszem, hogy egy idő után nem csak ennyi volt, hanem egymásra feküdtünk ruha nélkül, és szexet imitáltunk. Többször is. Ez sose derült ki, majd olyan 8-9 éves korunkban összevesztünk, és azóta nem is beszélgettünk. Ötletem sincs, hogy emlékszik-e rá.

Aztán minden normális volt, mint egy normális gyerek élete, egészen amíg 12 nem lettem, és az egyik nyári táborban felelsz vagy merszeztünk. Az volt a merésem, hogy csókoljak meg egy lányt. Megtettem, és megkérdezték, hogy tetszett-e. Azt mondtam nem, pedig eléggé élveztem.

Itt alábbhagyott az ilyesféle dolog, több fiúnak is tetszettem, de nekem valahogy nem. Egyikük se. Viszont a lányok se. Aztán nyolcadik körül rájöttem, hogy többen is jól néznek ki az osztályomból, mindkét nemből. Ekkor eléggé erősen elgondolkoztam, hogy most meleg lennék? biszexuális? vagy mi a franc, de nem nagyon érdekelt. Senki se tudja, csak én, addig meg nem mindegy?

Jött a nyár, és amilyen antiszociális vagyok, kb. sehova se mentem. Aztán jött középsuli. Az osztályomból nagyon tetszik egy lány, nálam kicsit alacsonyabb, iszonyatosan aranyos. Viszont egy srác is tetszik, aki meg sokkal magasabb nálam, és kosarazik - tehát annyira különböznek, mint ég és föld.


Ötletem sincs mi van.


2013. szept. 29. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg biszex vagy..De mivel csak 15 vagy,ez még változhat
2013. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is leszbikus, de biszexuális szerintem igen. Nem fog változni, hiszen ez nálad nem új keletű dolog. Persze rá lehet ezt fogni a gyermeki kíváncsiságra 5 éves korban, de 12 felett már nem nagyon.

Néha én is elgondolkozom magammal kapcsolatban...


Egyébként semmi baj nincs ezzel, fogadd el magad.

2013. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ez tök menő!

Miért érnéd be csak az egyik nemmel, ha kettő is van belőle?! :D

2013. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a helyzet, de lányokhoz csak testileg vonzódom, érzelmekkel csak fiúk felé tekintek.

16L

2013. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éves koromban villámcsapásként ért a kíváncsiság és a felismerés,hogy én biszexuális lehetek.. aha,és az is vagyok.Egy fiúval 1 évig volt kapcsolatom,egy lánnyal meg 2 évig.:)Szüleim nem tudják,és nem is tudhatják meg,de sok barátom tudja már..(sok=4-5),és még pár felnőtt,akiben megbíztam és tanácsot kértem tőlük.

17/L

2013. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!