Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti kb. hány foktól...

Kamaszok, ti kb. hány foktól vesztek fel kabátot, amikor reggel iskolába kell menni?

Figyelt kérdés
Pl. 5-10-15 fokban vesztek magatokra kabátot, úgy hogy nincs eső?
2013. szept. 30. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

-5 körül

amíg nincs hideg, egy, max két pulóverben járok

reggelente 10-15 percet sétálok, és 10 percet buszozom


16/L

2013. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

10 fok alatt...Állandóan fel vagyok fázva így is, meg tüdő gyulladásom van...:/ Pedig úgy szeretem a hideget, csak a szervezetem nem...

16/L

2013. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Amikor már kicsit is hűvös, vagy szeles idő van, én már bőrdzsekiben járok, nagyon fázós vagyok, most is 3 pulóverben vacogok bent a szobában, pedig nincs hidegebb 20 foknál. :D

14/L

2013. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Az elmúlt napokban általában 10 fok körül volt a hőmérséklet reggel, amikor elindulok. Most már többnyire a ballonkabátomat veszem fel, mert csinos, van derékrésze, így aztán a derekam is védve van és mégiscsak melegebb, mint a kis blézerszerű kabátkám.


Mondjuk én elég sokat gyalogolok. Kb. 20 percet sétálok a buszhoz, aztán fél órát buszozok, és amikor leszállok a buszról még kb. 10-15 percet sétálok a suliig.

Egyrészt könnyen megfázok, másrészt jobban szeretem a különböző kabátokat, mint pulcsikat, így már szeptember első napjaitól szívesen hordok kabátot. Eleinte persze csak a kis blézerrel indítottam, aztán a rövid derekú, blézerszerű kabátka, most már inkább a ballonkabátot hordom. :)

2013. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én már felvettem! :D Nem érdekel ,ki mit gondol, mert reggel én már megfagyok .
2013. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már múlt héttől hordok vékonyabb kabátot. Nem szeretem annyira a vastag pulcsikat, inkább kardigán+kabát, valamint ruhához nem is tudok mást felvenni.
2013. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20 fok körül már felhúzok egy vékonyabb kabátot, vagy egy pulcsit. Nagyon fázós vagyok.
2013. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor veszek fel kabátot ha már havazik. Akkor is csak muszájból.

Nagyon szeretem a hideget, és bírom is. Végigköhögöm az egész telet, de más probléma nem igazán van.

2013. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én tegnap már téli csizmámba mentem suliba, -2 fok volt reggel, plusz a vastagabb őszi-téli kabátom, sapkával, sállal.. szeretem a hideget, de én is nagyon fázós vagyok.

14/L

2013. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 20 fok alatt kabátba járkálok,mer nagyon fázós vagyok,meg könnyen meg is fázom.Kb. 2 hete már az átmeneti kabátomat hordom,sállal és ezen a héten hozzá jött a bokacsizmám.

15/L

2013. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!