Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni. Eddig a...

Szeretnék fogyni. Eddig a suliba vittem 2 szendvicset és még így is korgott a gyomrom. Most arra gondoltam, hogy reggel eszek itthon egy szendvicset. De akkor mit vigyek az iskolába, hogy lehetőleg ne korogjon a gyomrom?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket segítsetek. Előre is köszönöm!
2013. ápr. 18. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
darabolt zöldséget, kefirt, salátát stb.
2013. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyél otthon reggelire zabkását túróval/joghurttal.+reszelt alma(vagy amit szeretsz)

Suliba vigyél szendvicset(nem tudom mit szoktatok venni, de pl van ilyen teljes kiőrlésű bagett vagy más néven kornspitz nagyon finom, én azt szoktam vinni úgy hogy megkenem sovány sajtkrémmel, bele sonka, 1szelet sovány sajt(alidba szoktuk venni, vagy az a tolle, trappista stb) és beleszeletek egy db főtt tojást és milyen zöldég van itthon azt teszek bele, vagy ugyanígy zsemle, így nem esik szét, és ezt becsomagolom vagy beleteszem uzsi dobozba így spórolok az alufólia árán ami kb már ki is tesz 10db tojást(ami kb 2 hetes kajám:))


Vihetsz cukormentes müzliszelete, joghurtot, túrót, almát, narancsot, zöldségeket, salátát főtt tojással, husikkal, én pl ha 4-5ig vagyok bent akkor szoktam vinni főtt rizts párolt husival vagy hallal, az hidegen is jó.

2013. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, én az abonettet (kétszersült) tudom ajánlani, iszol egy "szenyát" és iszol ráv vizet, tele leszel mint a délibusz :) ebből elég naponta kb. 3 szendvics, de picikék, több ízben lehet kapni, nekem a kukoricás a kedvencem:)
2013. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!