Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan értékeled ezt a blogbej...

Hogyan értékeled ezt a blogbejegyzést? Mi a te véleményed a témáról?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 8. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Az,hogy ezt semmiféleképpen nem írhatta egy 14 éves,legyen akármilyen jó tanuló,értelmes,okos,.... Szóval szerintem nem Ő írta,de van benne sok igazság,úgy 85%-a. Üdv!
2009. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, kicsit meglepett a stílus (főleg a végefelé). Én is 14 leszek lassan, mi is 30-nál többen vagyunk az osztályban, még a lány (ha egyáltalán lány, és igaz, amit írt magáról) érdeklődési köre is megegyezik az enyémmel. Én is ittam már, és gondoltam is rá, hogy kipróbálom a cigit, de végül nem tettem. Büszkén állíthatom, hogy az eminens tanulók csoportjába tartozom, és sokat teszek azért, hogy ez így maradjon! (A mi iskolánkban sem "ciki" jó jegyeket szerezni.)És igen, engem is zavar ez a "mai fiatalok (+sóhaj)" duma- mert én is nagyon-nagyon sok helyről hallom. De úgy gondolom, hogy a szülők hibája is, hogy nem fékezik meg a gyereküket- tehát az erős romlás, amit a mi "fejlett civilizációnk" mutat, már az előző dinasztiánál kezdődött. Ennek az oka pedig a számítógép, a tévé, a mobiltelefon, és a hasonló számítástechnikai tárgyak túlságos mennyiségben való használata!!!

De hogy visszatérjek a kérdéshez (sajnálom, ha véleményem kifejtése OFFolásnak számít már), úgy gondolom, hogy a lánynak igaza van, de valamivel kultúrábban is megfogalmazhatta volna álláspontját (főleg, hogy a humán tantárgyakat helyezi előtérbe). A volt osztályfőnököm mondta mindig, hogy csak akkor tudsz odavágni az ellenfélnek, ha magadon nem hagysz támadási felületet.

Bocsi a hosszú válaszért, de a bejegyzés sem volt valami rövid!!! :)

2009. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
azt hogy igaza van
2009. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van.
2009. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Én is 14éves vagyok és nagyon örülök,hogy megtaláltad ezt a cikket:)

Ugyanis ennek a lánynak teljes mértékben igaza van!A mai fiatalok már most elb.sszák az életüket,csak még nem tudják.Mert pl.: aki egyszer cigizni,nagyon nehezen áll le,több osztálytársamról tudom,hogy többször próbált leszokni,de pár nap múlva nem bírta.Pedig fokozatosan egyre kevesebb szívott.

Szóval én teljesen egyetértek a lánnyal,és jó látni,olvasni,hogy vannak még ilyen lányok:)

14/L

2009. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

sztem is igaza van:D

én is cigiztem már, vagyis néha még most is szoktam....:S inni majdnem minden héten iszok...füveztem is már és ecstasy-t is vettem be 2-szer...

de ez mind a szüleim miatt van...apám alkoholista,anyám meg egy idegbeteg, marékszámra eszi a xanax-ot..:S

De nagyon is igaza van...:)

2009. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

L/14

ez lemaradt:D

2009. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyedi, nem láttam még olyan 14 évest aki ilyet írna, én sem biztos hogy írnék egy ilyet, bár csak azért mert van jobb dolgom is :D Mindamellett hogy igaza van és nagyon jól fogalmazza meg magát a gondolkodása nagyon gyerek... pont mint amilyen én voltam 1-2 éve XD csak én nem írtam le... mert ez úgy sem változtatna semmin... A stílusirányzatokat azért sem követni nem szabad, én elég rocker vagyok azt hiszem :D tekintve hogy gitározok is egy bandában, de ez a negatív fiatalság dolog ami mostanában megy eléggé kihagyott engem, oké elég szar tanuló vagyok de csak mert én gimibe járok és a reál tantárgyak nem mennek a zene és egyéb művészetek miatt.

Végszónak. Sok közösség van ahonnan ki kell húzni magunkat de valahová tartozni kell, nem lehet senki sem mr. vagy mrs. átlagos és mr. vagy mrs. normális, mert a mellett hogy kinek nem szabad lennünk, van 1 akinek lennünk kell, és az az igazi önmagunk.

16/F

2009. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondoltam, hogy egy fiu irta. Kicsit furcsa a stilusa, de jo, hogy nem a mai menozes a legfontosabb ennek a blognak az irojanak! Csak igy tovabb!!!:)))
2009. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
42%
a tanárok meg amúgy is bekaphatják ha nem tetszenek nekik a mai fiatalok! Bár a mai 16 éves lányokról meg van a véleményem és ezt nem is tagadom le! Szerintem ki k.rvák! Ennyit erről!
2009. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!