Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy értékeled ezt a szitut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értékeled ezt a szitut?

Figyelt kérdés

Gyakorlaton van nálunk egy csajszi, eddig egyszer találkoztunk/1 napot együtt dolgoztunk/, de azonnal megfogott a személyisége, mosolya, a viselkedése. Dumálgattam vele, felvettem facebookra, már elkértem a számát is, és holnap találkozunk /mondta hogy jön ide vásárolni, erre én megkérdeztem hogy van-e kedve találkozni, amire igent mondott egyből/. többnek néz ki a koránál, nincs pasija.

én: 22/ F, ő 16/L


2011. júl. 18. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted a nő szemszögéből.

Ebből arra következtetlek, hogy semmi ilyesmi nincs.

2011. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg bejössz neki.
2011. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nemtudom mi van veled, nekem nincsenek "zavarok a fejemben", nem úgy mint neked. ;)
2011. júl. 18. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem értékelem, ha összejöttök oké, sok boldogságot. Egyébként meg, ez olyan hülyeség hogy "többnek néz ki a koránál"... Mit számít, hogy 20nak néz ki, ha úgy viselkedik mint egy 12 éves kis csitri?!
2011. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
majd holnap kiderül, hogy mizu van. :)
2011. júl. 18. 12:46
 6/9 A kérdező kommentje:

ismered a keresőt?! ügyes vagy! ;)

az nem lehet esetleg hogy ő is feltette ezt a kérdést? mivel nem ugyanaz a "szitu"!

2011. júl. 18. 18:16
 7/9 Alpok ***** válasza:
FŐNYEREMÉNY! ...Lenne ha nem lenne 16....
2011. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pedobear
2011. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már mindegy, nem aktuális. :)
2011. aug. 12. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!