Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit éreztek, mikor a szüleitek...

Mit éreztek, mikor a szüleitek veszekednek? Bele szoktatok szólni a vitáikba, vagy maradtok csendben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen költöztem el otthonról, egyetlen egy veszekedést hallgattam végig (mindig akkor vitáztak, amikor nem voltam otthon, hogy ne érezzek semmit, ne vegyem észre, hogy milyen rosszul élnek egymás mellett) és nem szóltam bele, mert nem voltam benne érintett, és valahol az ő dolguk volt, nem az enyém. Ahogy elköltöztem, rá másnapra beadták a válást, és utána mondta el apukám, hogy minden nap így telt el, de meg akarták várni, míg elköltözöm, és hogy ne viseljen meg lelkileg nap nap után...
2013. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
15 éves vagyok a szüleim elváltak.Anyu talalt maganak mast meg apu is.Apukamnal elek az uj ellettarsaval aki sajat lányaként azeret es mindent megtrnne ertem apukam is nagyon rendes bár eleg sokag dolgozik.Nincs köztük sok veszekedes de ha van akkor az komoly.Egysher hallgattam vegig nagyon komoly vrszekedest koztuk de apa annyira ideges volt a neveloanyukam meg olyan szomoru ..sirt es ebbbe nem szoltam bele.Ez csak rontana a helyzeten.De a kisebb vitakba igenis beleszolok,csupan annyit hogy :,,ne veszekedjetek" semmi tobbet!! Nem alarom megmagyarazni az ő vitájukat ezert cdak annyit mondok mindig hogy ne veszekedjetek.ilyenkor altalaban abbahaggyak vagy azt mondjak hogy ne szoljak bele de altalaban abbahygjak!!
2013. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Féltem és sose mertem beleszólni, kaptam én anélkül is eleget apától.

16 éves koromban elváltak szerencsére.

2013. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elszomorít,ha veszekednek.Általában nem szólok bele,de ha miattam veszekednek,akkor igen.

15L

2013. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Vagy csendben ülök valamelyik sarokban és sírok, vagy zenét bömböltetek fülesen, hogy ne halljam. Sajnos elég gyakori a dolog.

14/L

2013. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Amikor kis hülyeségeken vitatkoznak beleszólok. Egyrészt, mert normális érveim vannak, amikre nem tudnak mit mondani (néha felküldenek a szobámba, ha zavarja őket, hogy 'jobban tudom, mint ők'), másrészt, mert elég idegesítő tud lenni, hogy amikor filmet nézek, akkor ott kell vergődni...
2013. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha ök üvöltenek, akkor én is. Hogy ne maradjak már ki. Elejében éreztem valamit, nagyon dühös, csalódott és szomorú voltam, mert azt hittem, az én hibám. Még vagdostam is magam miattuk. Most már rájöttem, hogy nem én vagyok a köcsög, aki mindent eltol, már SEMMI NEM ÉRDEKEL, amikor veszekednek.
2013. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csendben hallgatok, rendszerint anya pitiáner ügyekből csinál elefántot, de szerencsére apa nagyon lazán kezeli így nem szoktak nagy veszekedések lenni, de anya minden nap minimum egyszer becsapja az ajtót :)
2013. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Johnydio válasza:
Tanulj belőle, és ha a te gyerekeid előtt hasonló szituációba keverednél jusson eszedbe. Saját tapasztalat.
2013. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár ritkán van ilyen alkalom, de én inkább másik helységbe megyek, mert könnyen bestresszelek (pánikbeteg vagyok). Kerülni akarom a pánikrohamot, mert anyum rosszul tudja kezelni, és ezzel csak méginkább fokozza. Meg persze nem akarok célpont lenni, hogy engem találjon el egy pohár, vagy papucs. Szóval ülök a szobámban, a halálra rémült, remegő kutyával az ölemben, és várom, hogy vége legyen. :/

17/L

2013. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!