Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen zenéket hallgatnak a...

Milyen zenéket hallgatnak a szüleitek, amivel nem égetnek le titeket a barátaitok előtt?

Figyelt kérdés

A nagyobbik fiunk 16 éves múlt. Ma délelőtt átjött néhány barátja. Én mindig zenét hallgatok, ha otthon vagyok és teszek-veszek, most is ezt tettem. Mikor elmentek a barátai megkaptam, hogy leégettem őt, mert sz*r zenéket hallgatok. Elfogadom a véleményét, bár ettől még nem fogok mást hallgatni.

Kíváncsi vagyok, mostanában mik azok a zenék amik még "felvállalhatóak". :)


2013. júl. 30. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
menjen a rádió és akkor nem elsz gond. Hogy mia amenő? ez épp ugy változó mitn amikor Te voltál tini, van akinek a pop van akinek a metál...
2013. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A fiad barátainak semmi köze ahhoz, hogy Te milyen zenét hallgatsz!
2013. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Kerria ***** válasza:
100%

1. A fiadnak megmondtam volna:

- miért nem tettek be a szobájukba olyan zenét, ami kedvükre való. Ha sz*r az amit én hallgatok, akkor ne hallgassák.

2. Rádió minden esetben jó megoldás, azon belül meg szerintem mindegy melyik adó. Nem neked kell megfelelned a barátainak.

3. A fiad barátainak a szülei mit hallgatnak? Mert azt ne mondja nekem senki, hogy olyan zenét, ami a gyermeke kedvére való volna...


Az én időmben Apa a szabad európa rádiót hallgatta, ha átjöttek a barátaim, akkor betettünk nekünk való zenét a szobámba.

2013. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám azt hallgat amit én,vagyis ilyen mai "tucat" zenét, apukám meg inkább ilyen road-ot hallgat meg depressziót meg ezekhez hasonlót. Bár ő nem hallgatni szokta hanem bömböltetni:)


Sose volt még ilyen,hogy azt mondtam volna,hogy gáz,hogy ezt meg azt hallgatták. Azt hallgatják amit akarnak és én is azt hallgatok amit akarok,szerintem ez így van rendben.


Kérdező te milyen zenéket szoktál hallgatni?

2013. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
# 4 -es vagyok azt kihagytam,hogy ha például Essemet, Denizt vagy BLR vagy bármi ezekhez hasonlót hallgatok akkor anyukám elmegy,mert nem szereti az ilyen zenéket. Vagy ha együtt vagyunk akkor megkér,hogy kapcsoljam el és elkapcsolom és ugyan ez fordítva ha ő hallgat olyat amit nem szeretek akkor én is megkérem,hogy hallgassunk már valami mást:)
2013. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Közük nincs hozzá, de azért hangosan se kell hallgatni. Gondolj bele, hogy 3-4-5 ember valami számukra borzasztót kényszerül hallgatni, és mindez hogy esik a fiadnak. Hogy érzékeltessem a mondandóm lényegét, te és a barátaid hallgattad volna ezt míg egymásnál vagytok? [link] Szerintem meglehetne beszélni, hogy amíg átjönnek letekered, vagy kikapcsolod a zenédet.
2013. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Most egy a kedvenceimből összeállított válogatást hallgattam (Lordi, Rhapsody, Nightwish, Finntroll, Apocalyptica, Metallica). Nekem ez a házimunkás háttérzene.

Nem volt kötelező hallgatniuk, ha akartak volna mehettek volna a szobájába, de nem tették. Amúgy nem hallgattam hangosan.

2013. júl. 30. 17:25
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
hú, kedves anyuka, elég különös zenei ízlésed van:) ez nem negatívum, szeretem az ilyesmit, de pl. én anyukám le van ragadva a 90-es évek popzenéinél, ő olyanokat hallgat:D szerintem a fiad még túl fiatal, náluk a korosztályában az a trendi, ha fikázunk másokat, mert nem olyan zenét hallgatnak, mint mi. ezt majd kinövi, és később rájön, hogy emiatt egyáltalán nem kerül cikis helyzetbe...
2013. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám punk zenéket hallgat vagy rokkosat de ő ís szokott fura zenéket hallgatni de ahhoz képest amiket a bátyám hallgat elviselhető és néha mondom hogy furi zenét hallgat de röhögünk rajta :-D

Legtöbbször petőfi rádiót hallgat a konyhában amit az egész házban lehet hallani mert hangos. A petőfi rádióban elég furi zenék vannak mostanság pár éve több jó zene volt és nem volt ennyi hülyeség.

Voltam idén egy táborban szintén tizenéves velem egykorú kamaszokkal 32en voltunk. Minden nap bekapcsolták a zenét hangosra nagyon rossz zenéket kapcsoltak és ahogy elmézem a mai fiatalok többségének ezek a zenék tetszenek szerintem ezek rosszabbak mint amit anyu hallgat és tuti hogy te is jobbat hallgatsz. Senkinek sem egyezik az izlése.

Lehet hogy a fiad szerint nem jó zenék de lehet hogy a barátait nem zavarta...

2013. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Én is nightwist szoktam hallgatni és nekem anyukám szokott szólni hogy fejhallgatón hallgassam amikor ő ott van mert ő nem szereti.

:) de én is szeretem a nightwist és nem hiszem hogy ez szaar zene. Jobb mint justin biber vagy fluor, sp....

És a többi sem rossz amit leírtál én nem tartom cikinek és 17vagyok.

Az előző válaszoló.

2013. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!