Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el a legjobb...

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

16 éves lány vagyok a legjobb barátnőm is ennyi.

A barátnőm nevezzük Dorkának,2 hónapja jár egy 17 éves fiúval.Őt nevezzük Gergőnek.

Az elejétől fogva gondoltam,hogy Gergő csak kihasználja a barátnőmet.Mivel ő a gimi legszebb,legokosabb legcsinosabb stb. lánya

Egy csomó fiú belé van zúgva.

Na szóval..3 napja..elkövettem egy hatalmas hibát:(

Lefeküdtem a fiúval.. nem kellett volna.

Azóta nem merek a barátnőm szemébe nézni:( Tudom hogy hatalmas hiba volt

Mit tegyek? Kérlek segítsetek

Borzasztó bűntudatom van


2013. okt. 9. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

Ezt hogy sikerült összehoznotok?

Mondd el neki, mi történt, mielőtt a barátjától tudja meg (habár alig hiszem, hogy megbocsát... Talán majd egyszer)

2013. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem bocsátana meg.

Én se bocsátanék

Legszívesebben szembeköpném magam..

Azt sem tudom,hogy kezdenék bele egyáltalán

2013. okt. 9. 18:42
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Az elejétől fogva gondoltam,hogy Gergő csak kihasználja a barátnőmet." - ezért hát lefeküdtél vele, hogy bebizonyítsd, vagy mi?


A barátnődnek őszintén el kell mondanod, ami történt. Ő meg egyszerre veszíti el a barátját és a barátnőjét is (gondolom ez nem meglepő, hogy ezek után rád sem akar majd nézni, jogosan).


Elszúrtál egy barátságot (és ha mérgében nem diszkrét, akkor a jóhíred is) egy alkalmi kufircért. Nehéz a tiniélet, de majd tanulsz belőle.

2013. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj, xy, beszélnünk kell" Azt ne várd, hogy megbocsásson, őszintén szólva, én a helyében lehet, hogy még egy pofont is lekevernék neked. Mindenesetre mindenképp mondd el neki azt, hogy mi történt, hogy mit érzel, stb.
2013. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

De akkor nem gondoltál bele, amikor megtetted? :/

Mindegy, ami történt, megtörtént. Ami biztos, hogy joga van tudni róla. Neked kell tudnod, hogyan beszéld meg vele. Nem lesz könnyű, de ha már megtetted, vállald a felelősséget.

2013. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem kellett volna

Legszívesebben visszaforgatnám az időt,hogy az a nap ne történjen meg.

De nem tudom:( Borzasztó érzés..a szemébe sem merek nézni

2013. okt. 9. 18:54
 7/23 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg, ha tényleg kihasználja a faszi, és ilyen könnyen lefektetted, ne hidd, hogy mással ár nem kufircolt.

Egyszerűbb lenne elhallgatni az egészet, úgy is szakítani fognak.

Attól, hogy elhallgat valamit még dönthetsz jól.

2013. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Így is borzasztó lelkifurdalásom van.Nincs szívem elhallgatni.Viszont félek is a következményektől:(
2013. okt. 9. 20:52
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Na szép, neked is sokat jelenthetett ez a barátság, ahogy a fiúnak is a barátnőddel való kapcsolata. Erre nincs mentség, nem hiszem, hogy mást nem találtál volna aki betömi a lyukadat.

Egyébként hiába hazudnál, hidd el előbb-utóbb úgy is kiderülne...

2013. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg Dorkának hogy belekostoltál elég keményen Gergöbe!
2013. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!