Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehetne ezt megbeszélni...

Hogy lehetne ezt megbeszélni a szüleimmel? Segítség kellene

Figyelt kérdés

Olvastam a minap egy kérdést és eléggé megleptek a válaszok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__4..


Komolyan be kéne mutatni otthon a barátaimat meg a családjukat ha elmegyek hozzájuk? Van egy barátom, akihez át szeretnék menni de találkozni is csak úgy engednek,hogy óránként felhívom őket, hogy hol vagyok és mit csinálok. Ezenfelül havonta csak egyszer találkozhatok vele, mert azt hiszik,hogy járunk (Mert egy pár évvel idősebb nálam a srác).

Én szeretném,hogy megbízzanak bennem és elengedjenek, de egyelőre meg sem merem kérdezni, mert nem is szeretném nekik bemutatni, másrészt meg tényleg nem is a pasim. Sosem beszélek anyának arról, hogy ki tetszik, mert akkor állandóan b..szogatna vele. Szerintetek megoldás lenne ha mutatnék neki valami gyereket aki tetszik és akkor megnyugodna,hogy tényleg nem járunk? Nem tudom mit kellene tennem.

Köszönöm a segítséget...

16L


2013. okt. 13. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell trükközni. Beszélgess velük sokat, mutasd meg, hogy meg lehet benned bízni. Hívd fel őket, ahogyan szeretnék, légy otthon mindig időben és fogadj szót. Egy idő után meg úgyis engednek majd a pórázon.
2013. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod, ha egy csaj megy a pasihoz először, az sosem jó.

Hívd már meg magatokhoz azt a szerencsétlen haverodat, hagy lássák a szüleid, kivel is barátkozol. Beszélgessen 1-2 szót apukáddal, anyukáddal, mindig köszönjön rendesen.

24L2-3 ilyen látogatás után engedni fognak téged is.


Mert hiába XXI. század, alapvető udvariassági szabályok mindig nyerők.


24L

2013. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!