Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a kérdés sztem nem valami...

Ez a kérdés sztem nem valami nagyon mentális de meg kell kérdeznem. Nem mintha a szüleimmel nem bírnám megbeszélni meg mondták is hogy ez normális de egy kivüláló ismeretlen gondolatait is megtudakolnám?

Figyelt kérdés
na szóval az van hogy en nem szeretek szórakozni ezt úgy értem hogy bulizni .nem mintha csúnya lennék ,sok csajom volt meg minden nagyjából egy 10 es skálán mindegyik egy 8-9 köztire mondtak.a haverjaim néha piszkálnak meg én is tom hogy kéne menni de ha nem érzem jól magam akk mit csináljak végülis az a neve hogy szórakozás .szóval ezt en is érzem a másik meg az hogy ezt onnan érzékelem hogy sok sorozatot nézek amiben kiélhetem ezeket a z érzéseket és közben érzem hogy kéne meg jó volna de nem szeretem .az már más ha egy házibuliba elmegyek meg minden de nem az a baj hogy ismerkedni kell mert az is megy könnyen.végülis az a kérdésem hogy ez baj? 15 éves vok és fiú.
2012. júl. 14. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az nem baj, ha nem mégy, 15 évesen különben sem fontos bulizni, csak egy kicsit a helyesírást is gyakorold! De ugye nem haragszol?
2012. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
thx:D
2012. júl. 14. 22:48
 3/6 A kérdező kommentje:
de valami bővebb?
2012. júl. 14. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen a személyiséged. Mindenki más. Nem tudom, hogy hányan járnak a környezetedben bulizni,stb., de én azt gondolom, hogyha elég sokan, akkor emiatt tipródsz azon, hogy ez normális dolog -e vagy sem. Egy társaságban az a menő, az elfogadott, amit sokan csinálnak, vagy amit az ilyen vezéregyéniségek mondanak,, legalábbis én úgy vettem ezt észre. És magamon láttam még pár évvel ezelőtt, hogy én is hiába nem voltam olyan tipus mint az "átlag", mégis hasonlítani akartam hozzájuk, olyasmiket akartam csinálni int ők, mert ha mindenki azt csinálja, akkor biztosan az a jó, aaz elfogadott.

Aztán mára lenyugodtam, megértettem, hogy én ilyen vagyok, ők olyanok.

Egy időbe nagyon be akartam kerülni egy ilyen ún. menő társaságba, mert hogy az hú majd milyen jó lesz, aztán belelátam egy picit a dolgokba, hogy mennyire rosszindulatú gonoszkodó, mást lenéző emberek vannak ott, és hálát adtam az égnek, hogy végülis nem vettek be maguk közé.

2012. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sem szerettem, aztán magamra erőszakoltam és megszerettem
2012. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nem érzed jól magad valahol, oda ne menj el, csak azért mert úgy érzed, hogy kényszer, hiszen ezt így "kell" 15 évesen. Ha tényleg úgy érzed, hogy SZERETNÉL szórakozni, rengeteg módját választhatod..nem kell egy lepukkant discot választanod. Ülj be valakivel egy kávézóba, egy kulturált kocsmába, moziba, tekézni.. Ha megteheted rendezz te egy bulit, hazai terepen mindenki jobban érzi magát :)

És ami a legfontosabb mindezt olyan emberekkel tedd akikkel tényleg jól érzed magad. Szervezz programokat te a barátaidnak, akor biztos olyan lesz ahol neked is jó.

2012. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!