Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az összes osztálytársam...

Az összes osztálytársam gamer/anime mániás/scifi őrült. Hogyan találjak másokat?

Figyelt kérdés

Az osztályunk eléggé felosztható.


A 30emberből 8 fiú van, egész nap játszanak.

A lányok között a legtöbben az anime-kért vannak oda, vagy játszanak a fiúkkal vagy a scifi sorozatokról beszélnek, amik engem sajnos eléggé hidegen hagynak.


A másik véglet, akik a Chanel táska, tökéletes haj és smink, körömcipő vagy lepukkantak, azért vannak ebben a suliban, mert szerintük művészek, bár ahhoz lehet, hogy dolgozni is kéne.


Igen, 9. osztályos vagyok, művészeti iskolában, és örültem a fejemnek, hogy végre beszélgethetek olyan dolgokról mint a festészet, versek és hasonló engem érdeklő dolgok, de sajnos senki sem ilyen beállítottságú.


Csak egy ilyen szakirányú osztály van, mégis a normál gimis barátaim "elvonatbbak".


Nem vagyok velük rosszban, de teljesen mások, nem mentem még velük sehova így suli után vagy hétvégén.


15L



2013. okt. 14. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress máshol barátokat.

Én is "elvontabb" vagyok, és ugyanebben a cipőben járok.

Inkább fel se hoztam az új osztályomnak, hogy szeretem a művészeteket, a filozófiát, az elgondolkodtató dolgokat, mert láttam rajtuk, ők nem ilyenek. Mondjuk az én szakomon nem is tudom mit vártam. :)

Hál'istennek van egy osztálytársam, aki hajlandó eljönni kiállításokra, de ő is csak a "művész csajok" miatt.


15/f

2013. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nana99 válasza:
más osztályokból nem tudsz barátokat szerezni amúgy nem akasz osztályt cserélni én is animés vagyok de szeretem a művészetet is meg olyan iskolába járok ami elég erős és ha kell tudunk komolyabb dolgokról beszélgetni de van amikor csak hülyülünk. Én is 9.es vagyok de 6 osztályos gimibe járok na meg mondjuk 3 év alatt egyszer vagy kétszer mentem el a barátaimmal valahova úgyhogy véleményem szerint nem kell amiatt aggódnod, hogy 1-2 hónapja vagy az iskolában és még nem voltál a hétvégén a barátaiddal szórakozni.
2013. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is művészetis osztályba járok és 10-es vagyok szerintem régen rossz ha ennyiben kimerűlőben látod osztály társaid személyiségét egy animéssel se csak ezekről a dolgokról lehet beszélni általában otthon vannak a japán kultúrákban(is) amik szerintem érdekesek a másik fele az egésznek ,hogy ennyi idő alatt senki sem fog neked teljesen megnyílni ahhoz idő kell(rengeteg pozitív csalódás ért ilyen téren mivel néhány emberből ki se nézném külsőre az eredeti tevékenységét) a legtöbben most csöppentek bele a művészetek világába és csak azért mentek oda mert jól tudnak rajzolni/mintázni ,ha már jobban benne lesznek a témában és nem csak felületesen tudnak valamit akkor elfognak járni kiállításra ,de ha nem tudod kibírni akkor próbálkozz felsőbb éveseknél végül is ők is emberek
2013. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*személyiségét
2013. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden városban vannak clubok, egyletek, ahol fiatal művészek találkoznak.
2013. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 missregi.12 válasza:
A mi osztályunkban a 21-ből össz. vissz 2 animés van én meg egy egy másik osztálytársam :)
2015. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Légyszi, cseréljünk osztályt
2022. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!