Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tanuljak meg japánul?

Hogyan tanuljak meg japánul?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a mangákat/animéket.Már egy kicsit unom,hogy mindig várnom kell több hetet,hónapokat hogy a következő részt kiadják magyar felirattal(anime). Arra jutottam hogy szeretnék japánul megtanulni,de nem tudom,hogy mivel kell elkezdeni...

Előre is köszi:)



2013. júl. 19. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Keress egy tanárt! :)
2013. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
én animékből tanultam rengeteg szót, de úgy nem lehet persze igazán megtanulni...neten keress valamit vagy tanárt :D Ganbatte! :D
2013. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Én ismerek japánokat, és japánul beszélőket is. Hidd el, csak úgy magadtól nem fogsz tudni megtanulni japánul, mert nagyon nehéz nyelv. Tanárra lesz szükséged!
2013. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik legjobb barátnőm is imádja a mangákat, animéket és a tesói japán tanfolyamra jártak. Nálatok nincsen valami nyelvtanfolyam?
2013. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Tanár+később az anyanyelvi környezet.Az utóbbira ha nincs lehetőséged,akkor folytasd tovább tanárral!
2013. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Remélem nem csak azért akarsz japánul tanulni, mert nem szeretsz várni az animékre... :) Azért mondom ezt, mert ennyi ambíció kevés lesz ahhoz, hogy úgy tényleg nekiállj a tanulásnak. Ez tényleg nagyon nehéz nyelv, így sok kitartásra lesz szükséged. Ajánlom a japanpelcek.freeblog.hu -t. Magyar nyelvű, és nagyon jól fejlesztett weboldal. Amíg haladsz a tananyaggal, párhuzamosan tanuld a kanjikat is. Könyvtárból is szerezhetsz nyelvkönyveket, eleinte mindenképp olyat kellene keresned, amelyik nem használ kanjikat. Sok szerencsét! :)
2013. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tanár, ha erre nincs esély akkor tanulj/nézd angolul. Felirattal és szinkronnal is gyorsabbak.
2013. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Tanár mindenképp, én is elkezdtem tanulni, nem volt nehéz, de sajnos abba kellett hagynom, mert nem volt időm rá, meg mert a suliban angol szakos, vagyok, és arra a nyelvre szerettem volna koncentrálni, meg így is 2. nyelvem is van, szóval egyszerre 3-at tanulni, elég nehéz lett volna^^"
2013. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
78%

Ez a youtube oldal talán segíthet:

https://www.youtube.com/channel/UCrN6cSmzwfwPGWDKJs3uJ8A

2013. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
50%
Én is ugyan így vagyok csak én nem csak az animék meg mangák miatt hanem mert szeretem a japán nyelvet a kultúrát meg mindent..... én nem fogadtam tanárt, de egy csomó szót az animékből tanultam, de kerestem ragozás meg mondat sorrend és a szavakat is tanulom szótár szerint.. és az írásjeleket is próbálom, de az nagyon nehéz... és így lassan belejössz :)
2013. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!