Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok ti mit tesztek...

Kamasz lányok ti mit tesztek a menstruáció előtti rossz kedv ellen?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy elég depressziós, beteg hangulatom lesz. Egész nap sírok, a legjobb barátomon kívül mindenkivel ufgatok, főleg a barátommal, csoda, hogy fél évet kibírt eddig mellettem mert eddig minden barátom emiatt szakított velem. Ráadásul még sápadt is leszek és van egy kis hőemelkedésem ilyenkor. Ti milyenek vagytok ilyenkor? Mit tesztek ellene? Én magne B6-ot szedek vagy mit de semmit se segít
2013. okt. 20. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Kontrolláld magadat.

Nekem is sokszor van rossz kedvem, mégsem ugatom le ok nélkül a körülöttem lévőket.

A b*nkózásra nincs mentség, azért vagy ember, hogy használd a nyakadon azt a golyót, és ne mondd ki a hülyeségeket, amik ilyenkor eszedbe jutnak.

2013. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát ez nálam nem így megy. Kb olyan vagyok, mint egy részeg, másnap nem is emlékszem semmire. Valami nyugitea vagty pirula kene, amitol normalis maradok. Meg ha kibukok nagyon nem tudom visszafogni magam meg úgy általában sehol sem.
2013. okt. 20. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért kívülről várod a segítséget? Pirula, tea, stb.

Miért akarsz ezektől függeni? Nem abban az értelemben, mint a herointól, hogy fizikai elvonási tünetek vannak. Hanem hogy szerinted csak azokkal tudsz normálisan viselkedni.


Tudsz te normálisan viselkedni pirulák nélkül is, ha AKARSZ. De persze ahhoz küzdeni kell. Azokon a napokon tudatosan figyelned kell magadat, és a ha észleled, hogy kezdesz hülye lenni, akkor visszavenni. Ez mind-mind akaraterő kérdése, és eleinte rengeteg odafigyelés szükséges hozzá. Aztán rutin lesz.


De persze könnyebb bevenni egy tablettát, ebben igazad van...


A helyedben én sokkal büszkébb lennék magamra, hogy szimpla kitartással tudtam változni, mint hogy a háziorvos felír neked Xanax-ot, beveszed és minden oké...

2013. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudod egy olyan ember aki elsírja vmag

át azért mert caps lockal irnak neki, vagy bunkó hangnemben beszélnek vele és televágja az arcát azért , mert egyedül érzi magát, napi 4 szál cigit se tud letenni, annak ehhez sincs akaratereje. És elegem van abból, hogy ilyenkor sírva kelek, sírva fekszem, feszült vagyok, kell valami ami segít. Mert ilyenkor max ugatni tudok az emberekkel és úgy levezetni a dolgot.... Szóval nekem pirula, tea, vagy fű segít de bánatomban sose szívok, meg amúgy is ritkán. Na most még az életemet is kitaglaltam, na mindegy, remélem érted miért választom a könnyebb utat. Szimpla akaratból még semmi sem sikerült nekem.

2013. okt. 20. 23:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne nézetned magadat egy nőgyógyásszal.
2013. okt. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fenti válaszokat nem b*nkózásból írtam, csak próbáltam feltüzelni benned az érzést, hogy "igen, ez jól hangzik, meg is fogom csinálni".

De meg kell mondjam nem hagyod magad :D Már előre legyintesz mindenre, mondván úgysem tudod megcsinálni. Innentől kezdve felesleges minden további szó tőlem, mert nem vagyok pszichológus. El kellene menned egyhez, hátha tud segíteni - bár ha te sem akarsz jobban lenni, akkor ő sem tud semmit sem tenni. Magadtól is menne, hidd el. Csak össze kellene szedned magad. Oké, kényelmes az apátiába belesüllyedni, meg azt mondani, hogy téged senki sem szeret.


De te is tudod, hogy ez nem igaz. Írtad, hogy volt barátod, ő biztosan szeretett. Biztosan boldog voltál vele.

Nem érdemes elkezdeni változni, hogy ezt a boldogságot tovább is élvezhesd?

2013. okt. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most is van barátom, egy hét múlva leszünk fél évesek, őt idegelem ki vele. Rajtam a pszichológus se segít, jártam a város legjobbjához pár hónapja. Családommal sincs jó kapcsolatom, stb, az a lényeg, hogy ehhez se kedvem se erőm nincs. Vizsga, felvételi, érettségik, tanulás, éneklés, képzőművészet, na ez sok amúgy is kivagyok idegileg, csak valami tablettanevet szeretnék mert eléggé gáz tőlem, hogy megszeppenek, ha caps lockal írnak.
2013. okt. 21. 17:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Jógával próbálkoztál már?
2013. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem bírsz ilyen sok mindent csinálni, akkor valamit hagyj el, vagy ritkíts rajta. Ezzel is csökkenthetnéd a stresszfaktorokat. Nem szégyen ez egyáltalán, sőt többre becsülendő az olyan ember, aki ismeri a határait és ehhez igazodik. Az kevésbé szimpatikus, aki erején felül mindent szeretne, aztán sír, hogy jaj nem bírom.


Tablettanevet belőlem nem fogsz kihúzni, egy tizenéves gyerek ne tömje magát hülyeségekkel :)

2013. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Művészettel foglalkozom gyermekkorom óta, sportot a szüleim erőltetik, amúgy rettenetesen utálom, tanulást meg kell csinálni, nincs mese. Akkor meg ne mondj tablettanevet, csak gondoltam nem kéne a sok stressz miatt még a fűre is rászokni. :) Mostanában csak az nyugtat le.
2013. okt. 21. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!