Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mivel foglalnátok...

Kamaszok! Mivel foglalnátok el magatokat egy 30 órás úton?

Figyelt kérdés
Kedden megyek sulis csoporttal külföldre, és kb. 30 órát utazunk busszal. Beszélgetni elvileg tudok, ha találok valakit, aki jó fej, de nyilván nem beszélem végig az egész utat, már csak azért sem, mert torokbajaim vannak. Mivel tudnám magam elfoglalni / ti mit csinálnátok azalatt az idő alatt, amikor épp nem beszéltek vagy alszotok? (okostelefonom, tabletem stb. nincs, amin legalább bírnék szórakozni a "haszontalan" cuccokkal).
2013. okt. 27. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pár könyvet biztos vinnék a helyedben, más nem nagyon maradt amivel foglalkozhatnál. Esetleg még egy mp3 lejátszó, hogy tudj zenét hallgatni.
2013. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is vinnék pár könyvet, és zenét is.


Ha van valami olyan hobbis, amit lehet csinálni így egy helyben is, akkor felhasználhatnád az időt arra is (film kritika írás, vers írás, vagy bármi.) Ezenkívül tudom, hogy szünet van meg minden, de ha van tanulnivalód, akkor megtanulhatnád az úton, és akkor legalább értékes időt spórolnál vele az otthoni szabadidődből. Ha szereted a divatmagazinokat, akkor vihetsz párat, tuti találsz egy-két lányt, akivel átnézheted őket:)

2013. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ÉN könyveket vittem, filmet telón, végül a 2+napos útnak több mint a felét zenehallgatással töltöttem, a maradékban végig dumáltam.
2013. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Zenehallgatás
2013. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én buszon olvasok folyamatosan akkor megfájdul a fejem, ezért a könyvek kilőve, általában csak magazinokat szoktam vinni, amiket szigorúan csak a buszon csomagolok ki(már ha olyan zacsiban van:D), hogy meglegyen a 'varázsa':D. Ezen kívül vinnék zeneeszközt, kártyát,ceruzát és rajzlapot.
2013. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
zene, netezés, játék
2013. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Könyv, zene és valami béna magazin. Máris van egy téma és röhögve lapozgathatjátok végig.

Ha van valami hobbid azt is magaddal viheted, rubikkocka ilyenek, vagy helyet kaphat egy kockás füzet is a hátizsákodban amőbázni vagy firkálni valamit ilyen hosszú út alatt akár rajzolni is megtanulhatsz :D.

2013. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én zenét hallgatnék, aludnék, beszélgetnék, fészbukoznék/telefonálnék. Fényképeznék, olvasnék
2013. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatnék, olvasnék, illetve biztosan vinnék tollat, és papírt, amire nagyon kezdetleges dalszövegeket írnék, firkálgatnék, stb.
2013. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig csak egyszer utaztam ilyen hosszú ideig, úgyhogy akkor nem voltam túl felkészült, de most már mindenképpen vinnék:

zenét

könyvet

magazint

filmet (csak ha van olyan eszközöm persze)

rágót (lehet, hogy furán hangzik, de ha van valami a számban, amit rághatok, sokkal kevésbé unatkozom :))

rejtvényújság

nézelődj

gondolkodj

ja és vigyél pokrócot meg párnát, éjjel jól jön :)

2013. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!