Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy kezeljem a helyzetet?

Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok, kilencedikes egy hatosztályos gimiben. A körülmények nem fontosak, a lényeg, hogy feledékenységből véletlenül kint hagytam a naplómat az asztalomon. Tudni kell róla, hogy ezt a telefonomba írom és abban a részben nagyon-nagyon magán jelegű dolgok voltak.

Mit tegyek most? Nem utal rá, hogy elolvasta de nagyon furán néz rám azóta. Ég a pofám rendesen...

Bocsi, de nagyon ideges vagyok. Hogy lehettem ilyen feledékeny??!!



2013. nov. 14. 18:12
 1/9 II.Dartheon ***** válasza:
100%

mármint ki olvasta el a naplódat? azt nem írtad.. a kulcsszó miatt gondolom, a tanárod olvasta el..


nézd, ha már elolvasta, úgyis mindegy, vagy ha nagyon zavar megkérdezheted melyik részen akadt ki nagyon, aztán menteni amit lehet :)

2013. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki????
2013. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mit hagytál kint az asztalon?

A telefonodat? Az azért nonszensz, hogy valahol ottfelejted a telefont, a tanár meg kutakodni kezd rajta...

2013. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igen a tanárnőm volt. :)
2013. nov. 14. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy szegényégi bizonyitvány a tanaár részéröl ha elolvasta..... Semmi joga nem volt hozzá.
2013. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nm tudod, hogy megnézte-e, de te már biztosan látod, hogy "furcásn" néz rád.


Nincs neked üldözési mániád a szelesség és feledékenység mellé?


Kizártnak tartom, hogy a tanárod talál egy telefont az asztalon, és menten nekilát turkálni benne, hátha megtalálja a naplódat.


A rossz lelkiösmeret szüléi az ilyen tévképzeteket.

Kérj tőle magadban bocsánatot, hogy meggyanúsítottad.

2013. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt a helyzetet nem neked kell kezelni. Tégy úgy, mintha mi sem történt volna, észre sem vetted volna az egészet. Az, hogy ki milyen naplót ír, mindenkinek a magánügye, senkire nem tartozik, még a tanárra sem. Emiatt pedig nem szabadna, hogy máshogy nézzen rád, vagy bármi, bár eleve elolvasnia sem lett volna szabad. Na mindegy.


Szerintem amúgy 1-2 nap és elfelejti, ezer dolga van, készülni az órákra, dolgozatot összeállítani, javítani stb. Nem fog sokáig foglalkozni a naplóddal, még ha el is olvasta.

2013. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha a tanárnő elolvasta akkor egy péklapáttal pofánb*sznám és leszarnám
2013. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mind leendő tanár írom, hogy én is elolvastam volna, mert irtó kíváncsi vagyok, :D DE nem mondanám el senkinek és úgy kezelném, mint régen. Szóval nem néznék rá furcsán :)
2013. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!