Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy éreznétek magatokat?...

Hogy éreznétek magatokat? Mert én rosszul, és nem tudom hogy kezeljem a helyzetet, mert nem volt még ilyen.

Figyelt kérdés
Gimi elsős vagyok, és jól tanulok, az elsők között ott vagyok. Nem mentem be 0dik órára, mert a tanár nem szokott olyankor hiányzókat írni... Amilyen pechem volt, írt. Első óráról is elkéstem, mert ingázok, 1-2 percet, és a matektanár utálja ha késünk, és nem is engedte hogy mondjam el, hogy nem az én hibámból. Utána elkezdett pattogni, és büntetést adott, pedig még nem is pofáztam. Nem ez zavar, hogy kaptam egy idétlen büntetést, hanem, hogy nem hallgatott meg, és hogy most én vagyok a rossz a szemében. Amúgy érzékeny vagyok az ilyenekre, mert soha nem volt velem semmi probléma, és nem is bántak így velem sosem, mert nem adtam rá okot (szerintem most sem annyira...). Aztán szünetben jött az ofőm, és elkezdett rám ordítani, hogy milyen pofátlan vagyok, ez már a harmadik média óra, hogy nem jöttem!!! És én próbáltam mondani, hogy harmadik?? Én nem hiányoztam háromszor.. Na utána olyan szarul éreztem magam... Hogy kell az ilyen helyzeteket kezelni? Tudom, hogy nem nagy dolog, de én nagyon érzékeny vagyok az ilyenekre.. :(
2010. ápr. 17. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Használd a Lippo módszert: Szard le magasból az ilyen hülye tanárokat.
2010. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos sehogy... Úgy értem, jobb, ha nem szólsz semmit. Sokszor visszagondoltam, hogy velem is voltak ilyenek a tanárok, ok nélkül, és hogy érdekes, felnőtt emberrel nem beszélnének így.
2010. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dehiogynem beszélnek, mert ezt szokták meg

ő a tanár te meg a diák

csak ez akkor b*szott be, amikor én a diák, 30 fölött voltam, és nem egy taknyos 18 éves, aki ehhez van idomítva

az a másik amikor jobban értesz a témához mint a tnár, csak neki erről van fecnie, neked nincs, és aztán retteghetsz hogy mit tud rosszul

és mindezért még fizettem is

2010. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

állj ki az igazadért, főleg ha amúgy rendes, jóravaló gyerek vagy

főleg az ofövel szemben

2010. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy ez volt életem első lógása, vagyis inkább csak nem jöttem be...
2010. ápr. 17. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
velem ez volt nemrég:volt egy futóverseny a városban,amire mennem kellett.már egy hónapja halasztották az eső miatt,a végső időpont akkorra esett amikor a magyartanárral színházba mentünk volna.ő mondja nekem,hogy a futóversenyre menjek.mondtam hogy jó.aznap derült ki,hogy egy zeneiskolai KÖTELEZŐ vizsgára kell bemennem a futóverseny elött,ha nem megyek be,oda a 6 évem.kérdezi másnap a tesitanár,(csütörtök volt)hogy másnap megyek e a futóversenyre.mondtam,hogy az elején úgy volt hogy színház lesz,azt lemondtam hogy tudjak menni,de mégsem tudok,a vizsga miatt.azt mondta oké.következő szünetbe a magyartanár jön be ordítva,hogy én mit hazudok a tesitanárnak,hogy a színház miatt nem megyek futni.mondtam hogy én nem is ezt mondtam.persze nem hitte el.jött a tesitanár,hogy én mit hazudozok összevissza.ő hallotta félre,persze én voltam a hülye....következő órán jön az o-fő,hogy én becsapom a tanárokat,és nem képzelem hogy ezek után bármit is elhisz nekem...a létező összes tanár megutált a suliba.hát ez van...nem tudunk mit csinálni.
2010. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én ilyenkor nem mondok semmit.csak hallgatok.és bólogatok,ha igaza van hanem.Ha pedig tényleg hülyeséget mond akkor én is mondok neki egyet,s mást.Persze nem ordítok meg semmi,csak megmondom neki,hogy ez nem így van és ha elhiszi,elhiszi ha nem,nem.

ofőmnek vannak elég hülye dolgai és akkor nem lehet neki mondani semmit mert csak az lehet amit ő mond.-.-...

meg kinézte magamnak az egyik barátnőmet csak mert nem jó egy tantárgyból és végig őt szivatja.Jah meg az anyját szaapulja.-.-

le kell sz@rni az ilyeneket.ne mondj semmit.tudom,hogy nehéz,de te jársz a legjobban ha csöndbe maradsz és ő jár rosszabbul mert a semmiért ordibál és fárasztja magát.

2010. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Uccsóelőttinek: Talán azért értette félre mert nem nyitod ki rendesen a szádat amikor beszélsz (meg a tesitanárok fele fura módon majdnem süket) amugymeg szarjátok le
2010. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!