Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! 18. szülinapra és...

Tinik! 18. szülinapra és karácsonyra egyben mit kérnétek:Samsung galaxy note 3-at vagy egy laptopot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pr nap múlva lesz a 18.szülinapom,és arra nem kérek semmit,hanem szülinapi és egyben karácsonyi ajándékként kérnék egy ilyen típusú okostelefont vagy egy új laptopot.Nem tudom eldönteni,hogy melyik legyen,mert van egy Samsung galaxy s2-m,ami már több,mint 2 éves,eléggé lestrapált már,a laptomon viszont 7 éves és állandóan lefagy,lassú.Ti melyiket kérnétek a helyemben,és miért?
2013. nov. 22. 01:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*pár nap
2013. nov. 22. 01:26
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja igen,a laptop már csak úgy működik,ha töltőn van.
2013. nov. 22. 01:46
 3/12 anonim ***** válasza:
A laptop tűnik sürgősebben cserélendőnek, én azt kérnék inkább. Rangsorolni nem tudok, egy jól működő telefon és számítógép is alap nekem, úgyhogy azt kérnék, amelyik most rosszabb állapotban van.
2013. nov. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is a laptop mellett szavazok. Nagyobb hasznát tudod venni, illetve valamivel könnyebben lehet manapság új telefonhoz jutni, mint laptophoz.
2013. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Laptop.Főleg ha egyetemre készülődsz, és egyre többet kell otthon dolgoznod.
2013. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
laptop
2013. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Galaxy s2 plus-om van, igaz még csak fél éves, de szerintem elég jó telefon még ma is (bár a plus 2013 elején jelet meg), szóval én így ennek függvényében a laptopot választanám. Főleg, ha a laptopot használod állandóan. Nekem is van egy már elég sz.r 5 éves laptopom, de van egy viszonylag jó gépem, és én azt használom. Ha esetleg ez veled is így van, akkor talán megfontolandó a kérdés.
2013. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tini, de ha tovább tanulsz, mindenképp laptop.
2013. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Laptop.
2013. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
hát, hogyha a laptopod már nem működik jól, akkor egy laptopot, és majd valamelyik másik ünnepre kéerd a telefont, szerintem
2013. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!