Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyiket kérjem karácsonyra,...

Melyiket kérjem karácsonyra, samsung series 9 np900x4c vagy apple macbook air?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleid már megvették az ajándékodat. Mégis ki vásárol utolsó nap? Ezt a kérdést én írtam, rád is vonatkozik: http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__karacsony__3791983-ho..
2012. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon is sokan.

Amúgy én nem értek hozzá,de samsungot mondanám.

2012. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én eközül a kettő közül biztos, hogy a Samsungot venném, mivel a Macbook Air-nek még csak 11, ill. 13 hüvelyes változata van, tehát kb. akkora, mint egy netbook. Amúgy én inkább rendes Macbook-ot vennék a helyedben, vagy egy drágább HP laptopot, esetleg az új Sony modellek közül valamelyiket.
2012. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mik az igényeid?


A Samsung Windowst futtat, a Macbook pedig Mac OSX-et.


A Samsung igen kompromisszumképes, lévén windows van rajta. Vegyes használatra való, lehet rajta dolgozni, játszani, tanulni netezni, stb.


Az Macbook Air pedig inkább komolyabb és hosszútávú munkára való ahol baromi fontos a könnyű hordozhatóság (a metrón jut eszedbe hogy kifelejtettél valami a prezentációból és 5 perc alatt megcsinálod). A kicsit is komolyabb játékokat felejtsd el rajta mivel nem valami gamer hardver van benne, és mivel Mac OSX van rajta ezért elég zárt az op. rendszer (értsd úgy hogy nincs olyan sok program rá mint windows-ra). Viszont a Mac OSX-nek az a baromi nagy előnye hogy betonstabil, villámgyors és szinte lehetetlenség vele bekapni vírust. (ismét közlöm hogy csak a saját op. rendszere és a rá készült szoftverek ilyenek. Egy kicsit komolyabb játék alatt összecsuklana az egész)


Elnézést hogy így mondom, de a kérdésedből nekem nem az derül ki hogy Te 24/7-ben videókat vágsz és zenét szerkesztesz, mert a Mac inkább ezekre való. Bár ha nagyon akarod próbáld ki, csalódni biztos nem fogsz benne ha olyasmi irányú igényeid vannak.



Viszont még ajánlanám hogy nézz körbe a Thosiba Satelite és a Lenovo Thinkpad szériáknál. A Lenovoknál sajna előfordul hogy kontakthibás lesz a bekapcsológomb, de ezt garanciába cserélik. Szerintem a legjobb ár/érték arányú laptopok.

2012. dec. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!