Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetk még normális, hogy...

Szerintetk még normális, hogy 12 éves vagyook most leszek januárban 13 és néha még eljátszok ilyne játék babákkal meg plüssökkel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
14 15 èves koromig siman jatszottam, szerinem ez a normàlis ebben korban nem buli es egyebek
2013. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj!!! 22 vagyok, de 12-13 évesen én is eljátszottam még néha ilyenekkel.
2013. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
o.O én 14 éves koromig babáztam... (csak a szóhasználat és a tartalom változott) teljesen normális, sőt ez lenne az elfogadott viselkedési forma
2013. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is játszottam ilyen koromba. A maci volt a mindenem.. Csakhát volt vagy húsz medvém és folyton lelkiismeretfurdalásom volt miattuk mert nem tudtam mindgyikkel ugyanúgy törődni.

Szóval normális. (amennyiben a babák és a plüssök nem estek egy atomtámadás áldozataivà és meg vannak végtagjaik. :) )

2013. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
ezt kellene minden ekkora gyereknek csinálni.
2013. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
persze
2013. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Normális!:) 12-13 évesen nekem még a mekis kisjátékok voltak a mániáim,rengeteget játszottam velük meg hazamentem suliból és boltosat játszottunk. 13 évesen a barátnőimmel még játszottunk ilyen 'szerep játékokat',de emlékszek,hogy nem is mondtuk el senkinek,mert "ciki" volt,de sokat játszottunk :-)


Az már más tészta,hogy azóta eltelt 3 év és,hogy kiből milyen ember lett és ki miket csinál..


Nyugodtan játsz!!:)

2013. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ez lenne a normális,hogy 12-14 éves gyerekek játszanak.
2013. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Húú, én nem voltam babázós. 3 évesen babáztam utoljára, akkor is csak azért, mert új volt a baba és szét akartam szedni. Inkább rajzoltam és megpróbáltam megetetni az ovistársaimat homokkal, amiben mérgező gomba volt. Csak a rajzolás maradt meg. Szerintem erdekes dolog és picit beteg, de lehet csak azért érzem így, mert két osztálytársam is ilyen volt és ők nem teljesen komplettek. Egyáltalán nem önállósodtak, kb 10 éves szinten vannak lelkileg és ahogy mozognak is érdekes, mintha fogykók lennének. Persze ennek biztos nem a babázás a kiváltó oka, nem akarlak elrettenteni, én inkább döglöttegereztem 13 évesen, persze én morbid ember is vagyok, pl ma döglött kiskacsát ölelgettem. Nagyoncuki :3 Ja meg 13 évesen be akartam törni egy lovat, mindig leestem róla :D

17/L

2013. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 10-11 évesen abbahagytam a babázást, de nincs vele semmi baj. Én látom magamon, hogy valahogyan pótolom, meg nagyon szeretek játszani. Csak hát teremtettem egy világot a papíron, és inkább az a játszóterem, ott tényleg bármi lehetséges, tehát ily módon nincs rá igényem :)
2013. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!