Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért van az hogy lassan 2...

Mért van az hogy lassan 2 éves fiam még mindig nem játszik el semmivel, és nem tudok mellette semmitse csinálni? Ez normális?

Figyelt kérdés
egésznap követ,ha megyek a konyhába akkor ott toporzékol a lábamnál,huz be a szobába játszani,amit neki kéne.hiába adok tálakat stb,max 5-10 percig pakol dobálja,az idö alatt nem tudok sok mindent megcsinálni.ja ha leülök vele játszani,ö nem játszik,nekem adogatja a jáékait,hogy játszak velük.pl tologatjam az autoit,fogjam a plüsseit,meg ilyenek.ez normális_?másnál is van igy?mikor fog már leülni és minimum 15 percig egyedül játszani?
2011. nov. 21. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. 3, 3 és fél évesen már azért eljátszott mellettem.
2011. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem az van, hogy túl sokat voltatok kettesben a kisfiúval? És nagyon rád kapott?
2011. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A másfél éves lányom is ezt csinálja.
2011. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...a kutyás válaszért meg ne sértődj meg, biztos, csak viccből mondta az illető, de egyébként egy normális gazdi úgy tekint a kutyájára, mint a gyerekére - amig nem lesz gyereke természetesen:)
2011. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nagyon sokat eggyütt vagyunk,hát azaz mindig,mert nem áldott meg az isten minket olyan nagyszülökkel,akikre rálehetne bizni,és hajlandoak lennének unokájukkal foglalkozni,igy csak én meg az apja vagyok neki,szegénykémnek.
2011. nov. 21. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is 2 éves és ugyanez a helyzet.
2011. nov. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!