Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol vam az országban olyan...

Hol vam az országban olyan középiskola, ami bentlakásos és ne engedik ki a tanulókat? Sürgös!

Figyelt kérdés
Lány gyerekről van szó
2009. nov. 26. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A középiskolás kollégiumokban általában nem lehet,csak engedéllyel ki-be járni,legalábbis az én időmben így volt.Biztos,h rengeteg ilyen van az országban.Neked mindegy,h melyik városban,és milyen iskola??
2009. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Olyan, hogy nem engedik ki egyáltalán (ha arra gondoltál) nincs, mert az nevelőintézetnek hívják, ahonnan nem lehet kimenni.
2009. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A koleszban csak 3-4-ig van kimenő, addig a gyerek oda megy ahova szeretne, de időre vissza kell érnie! Külön engedéllyel később is kimehetnek... Olyan hogy egyáltalán nem engedik őket sehova, nincs! Úgy tudom a középiskolák koleszából is hétvégére mindenkinek haza kell mennie!
2009. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Így van, ahogy azt előttem írták. Általában 3-4ig van kimenő, de ez kollégiumként változik. Van olyan, ahhol minden nap 6ig kint lehet lenni. De miért akarod bent tartani? Ha otthon élne, akkor se mehetne ki még sétálni sem?
2009. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
gondolom, valami szemét nevelőapa vagy nevelőanya vagy.
2009. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem,akinek ilyen "komoly" véleménye van,mint annak ,aki azt írta nevelőszülő vagyok,része lesz,ebben a "csodás" érzésben,kívánom,hogy ne tudja megvédeni a gyerekeit az olyanoktól,amilyen saját maga lehet.
2009. nov. 29. 16:49
 7/9 anonim válasza:

A kérdés egyre inkább többeket érdekel a mai világban. Nem kell ahhoz nevelő szülőnek lenni, hogy biztonságban tudjam a gyerekemet. Engem is ez a kérdés foglalkoztat. Mert egyszerűen féltem, az eddigi tapasztalatok alapján nem bízom benne, vagy inkább a társadalom egyéb tagjaiban. Miért? Mert sok az olyan gyerek, akinek a szüleje nem törődik vele, és olyan lett, amilyen, utcakölyök. Csábítja rosszra, mint az enyémet is. És sajna több a vásott kölyök, mint a jól nevelt. Talán még nem késő, hogy jó irányba tereljük. Ja! És van sajnos olyan elvált apa is, aki megengedi a 15 éves leánynak, hogy ott aludjon vele a pasija, megkínálja a kamaszlányt cigivel, és fizet neki egy vodkát, vagy kettőt kocsmában, ahová együtt mennek. Ha a saját apjától védenem kell, akkor az idegenektől?

Ha találtál ilyen sulit azóta, érdekelne...

2010. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a koleszekben csak bizonyos időközönként van kimenő, azt hiszem, h ha vki minél idősebb annál több. Meg amugyis minek akarod olyan helyre küldeni, ahol nincs kimenő (szegény gyerek), ezt tényleg inkább nevelőintézetnek hívják, mint kolesznak
2010. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lehet hogy a kérdés már nem aktuális, de ha teljes biztonságban akarjátok a kölyköt tudni, van egy megoldás!

Egésznapos iskola. Például az Amrikai Nemzetközi Iskola itt Budapesten. Iskolabusz viszi, estére hazahozza. nem tud mit csinálni. De hát ott kell fizetni, is kell, tanulni is, de aki ilyenbe jár, abból ember lesz.

Katona iskola?

Bár az meg inkább egyetem.

2012. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!