Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezek a zenék "károsak" lehetne...

Ezek a zenék "károsak" lehetnek a 14 éves lányomra?

Figyelt kérdés

Ezeket hallgatja nap mint nap, be van dugva a füle és olyan hangosan hallgatja, hogy én is hallom. Ma megkértem, hogy mutassa meg nekem és szerintem szörnyű, nem szeretném, hogy ilyen stílust képviseljen.

[link]

[link] szerintem leginkább ez a második durva.


2013. dec. 27. 23:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szerinted szornyu. szerinte nem. az o izlese meg erosen alakul, ennyi idos koromban Modern Talkingot hallgattam, megis ember lett belolem.


ne akard eltiltani semmilyen zenetol, egyreszt ugysem fog sikerulni, masreszt majd raun, es lesz mas, amit utalhatsz. gyerekkorodban te mit hallgattal? szuleid mit szoltak hozza? na ugye...

2013. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem nagyon hallgattam zenét, csak néha, ami a rádióban szólt.
2013. dec. 27. 23:57
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Megnyugtatlak", 14 éves korához képest még változhat az ízlése. Én pl sokat finomodtam, de most ugyanígy épp ezt hallgatom: http://www.youtube.com/watch?v=MCqcl18Vlhs

Neki ez tetszik, most nem tehetsz semmit, hogy ne ezt a stílust képviselje, 14 évesen nem tilthatod el a zenétől. Legalább nem üvölteti a lakásban? :D

Az első szerintem még jó is, a másodiknak a klipje nem tetszik annyira, de szíve joga, hogy mit nézeget. Majd kialakul még az ízlése, talál hasonló vagy másféle bandákat, amiket szívesen hallgat. Én pl. mostanában Lana Del Reyt hallgatok sokat, pedig pár éve kiröhögtem volna azt, aki nekem a hatalmas rocker fejemmel azt mondja, hogy ez lesz :D

16/L

2013. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit hallgassona kkor drága anyuka, Justin Biebert meg One Direction szintű szemetet? A te fiatalkorodban meg a Beatlestől esett hanyatt, hogy micsoda lázadók. Hagyd rá, semmi baja nem lesz ettől, elég annyit kérni, hogy ne üvöltesse, mert a hallásának nem tesz jót.
2013. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
atyavilág,ez katasztrófa!
2013. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább az a baj, hogy egész nap a fülében van a fülhallgató, és maxon szól benne a zene... úgy értem, személyisége nem lesz torz, bármilyen zenét is hallgat, de a hallása, füle sérülhet.
2013. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek jó kis zenék, én is szerettem őket. 34 éves vagyok, 20 éve is ilyesmit hallgattam, de az utóbbi 2 évben a lányom miatt gyakrabban szól Halász Judit...
2013. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha neki ez tetszik, akkor hallgassa, az ízlésébe nem szólhatsz bele. Szerintem nem rossz, én ennél sokkal durvább zenét is hallgatok, akiknek a tagjait anyum gyilkosoknak emlegetett, az énekest pedig Hitlernek, de mégis normális ember vagyok. Csak akkor kéne, hogy zavarjon, hogy mit hallgat, ha ordíttatja a zenét. Fülhallgatóról max hangon hallgatástól pedig előbb-utóbb tényleg halláskárosodása lesz, én is azt hittem, hogy ha hangosan hallgatom, menőgyerek vagyok, de nem, és most már normálisan hallgatom, mert nem akarok megsüketülni.
2013. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez nekem nagyon bejön, még nem hallottam :D


14/L


Én amúgy szoktam industrial metalt írni is gépen, meg játszok 2 hangszeren is, de teljesen normális vagyok, kedves, és a szeretet tartom az egyik legfontosabb dolognak :)


http://www.youtube.com/watch?v=OWeV116kMlU pedig ilyet hallgatok! <3

2013. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
18%
Ezt ő dönti el . Szerintem ez minősminőségi zene nem mint a One Direction . Én csak tudom hisz zeneművészetibe készülök . 14\f
2013. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!