Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit adjak 9 hónapos lányomra...

Mit adjak 9 hónapos lányomra fél órás sétához? 24 fok van, de melegszik, talán esni is fog.

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy ez egy komoly kérdés???
2013. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, nagyon is komoly. Sajnos az én hőérzékem teljesen más, mint az átlagos embereké. :)
2013. júl. 30. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de én soha nem értem azokat, akik ilyen kérdést tesznek fel. Ennyi idő alatt már biztos megismerted a lányod, mennyire fázós, hogy érzi jól magát.
2013. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rovid ujju body, vekony nadrag a kislanyomnak ma boven eleg volt. :) pakolj be egy vekonyabb kardigant esetleg, de nekunk nem kellett. Jo setat!
2013. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha biztos lennék benne nem kérdeznék ilyeneket. Sokszor megkérdezek valakit, hogy mit adjak rá. Én pl 23 fokos vízben fürdök, nekem az a meleg, ezek után nem hagyatkozok az érzéseimre. Bár eddig sosem panaszkodott a lányom, bármit adtam rá, nem szeretném ha kellemetlen lenne neki. Általában túlöltöztetem és amikor látom az utcán a többi babát, hogy alig vannak felöltözve, leveszek róla pár réteget. :) Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 30. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!