Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen játékok vannak letöltve...

Milyen játékok vannak letöltve a telefonodra? (:

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jatekok: pou, logo quiz, subway surf, cut the rope, jetpack joyride, szokereso, speedX 3D,bounceball,my boo,temple run2,candy crush saga

Alkalmazasok: instagram, simple mp3 downloaader,zedge,ask.fm,facebook,idokep,instapicframe,instasize,messenger,viber,countdown widget

Es neked?:)

2013. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Játékok: Subway Surf, Fashion Makeup Salon, Fruit Ninja, Temple Run 2, Angry Birds, Pou, Trial Xtreme 3, Szókereső, Legyél Te is Milliomos!, Ball Travel 3D, LogoQuiz, Ski Challenge 14, Hamburger, Birg Fernand


Alkalmazások: Instagram, Facebook, We<3It, Twitter, Deezer, Zseblámpa, Aviary, Viber, WhatsApp, Magic Touch 3D Lighter, Cerberus, iGO, Trulia, Perfect Piano, eBay


Jóég, asszem' szelektálnom kellene már :DD

Különben a játékok közül hosszabban csak a Subway Surffel, és a Temple Run 2-vel játszottam, a többit csak egy ideig-óráig élveztem (bár a Trial Xtreme jó lenne, ha nem kellene fizetni a pályákért... volt már játék amit emiatt töröltem)


16L

2013. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Játékok közül Pou, Igazi keresztrejtvény,

Alkalmazások: Clean Master, Photo Art, és Garfield Daily

Nagykoromra még mindig Garfield fanatikus vagyok : DD

L 18

2013. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Játékok: Szókereső, Temple Run, Jetpack Joyride Perfect Piano.

Alkalmazások: Messenger, Tumblr, Viber, Instagram, We Heart It, Cool Reader, BAZINGA! (TBBT rajongó vagyok:D), szótár, Real Calculator, Bitstrips.

2013. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Celtic KnotWork, Royal Revolt!, Szókirakó, What's the City?


18/F

2013. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amőba, Angry Birds, Battleship2, Cut the Rope, Flow, SpeedX 3D, Szókereső :)


Alkalmazások: VidTrim, Ringtone Maker and cutter, Ram gyorsító, MenetrendDroid, Insta Photo Editor, Ftp szerver, Debreceni menetrend.


ennyi :D 16/L

2013. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A telefonomon nincsenek játékok (csak luxor, ami az alapjáték), se wifi, se bluetooth, de még infra sem. Egy régi típusú samsung, de telefonálni lehet rajta, és elfér a zsebemben.

16/L

2013. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sudoku,Szókereső,Logo Ouiz,Igazi keresztrejtvény,Pou,Subway Surf,Temple Run, Ninja Chicken,Happy Jump, Angry Birds, Fruit Ninja,Hill Climb Racing,Doodle Jump,Dumb Ways to Die,Benji Bananas. Amúgy én nem szoktam játszani,csak az első 4-gyel ,de a húgom miatt letöltöttem a többit..:)
2014. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!