Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az itunes ezt irja ki amikor...

Az itunes ezt irja ki amikor az iphone-t csatlakoztatom a windows xp-hez. : az itunes nem tud csatlakozni az iphone-hoz. Ismeretlen hiba lépett fel. (0xe8000003). Az itunes legújabb verziója van letöltve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni az iTunes-t?
2013. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt kell csinálni

[link]

2013. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Iphone 4s-hez zenét rakni, alkalmazást stb. és nem észleli.magyar nyelvű oldal nincs esetleg?
2013. dec. 5. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Még olyan leírás van, hogy régebbi iTunest kell feltenni és utána jó lesz.


Azt nem értem az angolnál ahol a hiba van, hogy csak a 7es lépést kell vagy az összeset meg kell csinálni.

Magyarul a hét lépés.

[link]


Appokat a telefonon is tudsz telepíteni, max a zenékhez kellhet.

2013. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"About unknown error 0xE800000a

When connecting your iOS device, iTunes might display an "unknown error 0xE800000a" when the contents of your lockdown directory are unusable. Reset the lockdown folder using step 7 in this troubleshooting article."


Majd lesz valaki aki lefordítja, hogy most mindet vagy csak a 7est kell.

2013. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat koszi :) valami informatikus zseni megcsinálja vagy nem tudom :D mert mikor frissítem az itunest mikor van frissítés elérhető akkor elfogadja es felismeri aztán ma meg mar nem
2013. dec. 5. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!