Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez azt jelenti, hogy kezdek...

Ez azt jelenti, hogy kezdek kamaszodni?

Figyelt kérdés
Hát mostanába elég sokat bambulok,nézek ki a fejemből.Néha elég gyorsan változik a hangulatom.Van,amikor a magam csendességébe órákig el tudok lenni a gondolataimmal ,máskor,ha órákig kéne egyedül lennem sírva fakadnék.Ha meglátok egy jó csajt hát(főleg valami jó kis feszülős nadrágba :D)......a kutya fáját csitt-csatt-bimm-bumm....szerintem értitek....Egyre ínkább kíváncsiskodom a női nem szépségei felé (félre értés ne essék, még szűz akarok maradni,csak érdeklődöm,ami szerintem normális).Mostanába szeretek inkább lustulni,vagy haverokkat lenni(természetesen tanulok is akár hisztek akár nem.).Meg testi jelei is vannak (igen szőrösödik az ityuli-fityuli ott alul),hogy kezdek kilépni a kisgyerekkorból.A helyesírási hibákért bocsi,a válaszokat előre is köszönöm.12/f.Ja és nem megyek még aludni.....

#kisgyerek #kamasz #ityuli-figyuli
2013. dec. 28. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2013. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de :) igen ezek a kamaszkor jelei...
2013. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia, igen. :) Hajrá, csak ne veszítsd el fejed teljesen! :D
2013. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!3as oké!:)
2013. dec. 28. 21:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen:) De adok egy tanácsot az életben. EGYETLEN EGY LÁNYNAK SE MOND, HOGY RONDA/KÖVÉR. Még ha úgy gondolod sem. Örökre megmarad, és nem felejtik el sohasem. Azért mondom mert kamaszodsz...ilyenkor az ember hajlamos elveszteni a fejét.És a szüleid bizalmát sem ajánlatos kijátszani:D
2013. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi :D!Megfogadom a tanácsidat!
2013. dec. 28. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5 perce röhögök az írásodon!

Te még kicsit sem vagy kamasz!

2013. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Úgy látom megoszlanak a vélemények.Mégannyit,hogy januárban már 13 leszek.
2013. dec. 29. 09:06
 9/13 anonim ***** válasza:

#7:

Szerintem attól, hogy nem használ obszcén szavakat, és nemlekezeleően ír, hanem poénosan még kamasz az illető...:D Van ilyen idősebb ismerősöm.

2013. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj, de aranyos. :)

a kutya fáját csitt-csatt-bimm-bumm, ityuli-fityuli. :DDD


Szerintem neked kell érezned, ha te kamasznak érzed már magad, akkor az is vagy! :)

2013. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!