Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy változtathatok ezen jövőre?

Hogy változtathatok ezen jövőre?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves vagyok és 8.-os . Tipikusan az a szürke egér lány vagyok . Ha bejövök az osztályba akkor senki észre sem vesz , mintha nem is lennék ott . Rettentő fájó érzés . De mivel jövőre középsulis leszek , ezért elhatároztam , hogy változtatni fogok . De aztán rájöttem , hogy itt általánosba is valamit nagyon elrontottam ezért lehet ott is elfogom . Az lenne a kérdésem , hogy hogy tudnék jobban beilleszkednki a leendő osztályba ? Hogy viselkedjek ?

2013. dec. 28. 21:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt, csak én egy összeszokott osztályba mentem át hetedikben (nyolcosztályos gimnáziumba járok). Eleinte én voltam a csendes lány, és ez nagyon zavart. Még most sem vagyok nagyszájú, de rájöttem, hogy ezen erőlködéssel nem lehet változtatni. Én jól érzem magam úgy, hogy nem én vagyok az osztály dumagépe, mégis kedvelnek a többiek, mindenkivel jóban vagyok és van társaságom. Nekem legalábbis jobb az, hogy nem kavarom a port, mert általában azokat a lányokat szokták kibeszélni. De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Próbálj meg beszélgetni, ismerj meg minél több embert, mert az szerintem sem jó, ha valamelyik osztálytársaddal egy szót sem váltasz. És tudom, sablonos duma, de add önmagad. Ha úgy érzed, egyszerűen nem tudsz te lenni a laza, népszerű lány, akkor ne erőlködj, mert az nem te vagy. Úgy viselkedj, ahogy jól érzed magad. Ha kedves vagy többiekkel, biztosan szeretni fognak. :) 15/L
2013. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!