Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha valakit a régi osztályában...

Ha valakit a régi osztályában is cseszegettek és miután elballagott, az új osztályban is cikizik, ő a hibás?

Figyelt kérdés

Általánosban sokáig csúfoltak a menőbbek, de úgy voltam vele, hogy nem feltétlenül az én hibám, mert legtöbbször tényleg ők jöttek oda csak úgy ok nélkül szivatni...Sőt, egyszer elment egy lány másik osztályba, mert őt is bántották és már nem bírta tovább, és amikor megtudták az osztály népszerűi, hogy átment a másik osztályba, az egyik csaj még mondta is, hogy -Akkor most mást kell piszkálnunk, ki legyen az?..

Viszont az új osztályban is utálnak, eleinte csak néhány gyerek szólogatott be, de egy idő után már egyre többen csinálták és már mindenki utál az osztályból...vagyis nem mindenki, de a 90%. Mér olyanok is, akikkel még életembe nem beszéltem egy szót se...És már próbáltam rájönni, hogy mit csinálok, amiért mindig engem szúrnak ki, de nem jövök rá...Jó, nem mondom, hogy tökéletes vagyok, de azért viszonylag normális vagyok. Még akik először kezdtek el cseszegetni, ők is amiatt tették, mert tetszett egy fiú az osztályból és rájöttek.

Mégis az én hibám lehet? Hogy deríthetném ki?



2013. dec. 29. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, mivel piszkálnak. Ha esetleg leírnád, könnyebb lenne válaszolni. Miket szólogatnak be? Valami belső/külső tulajdonság alapján?
2013. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Te vagy az, Orália?
2013. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Leginkább a külsőm miatt szoktak, de volt, hogy olyanokat mondtak a hátam mögött, milyen fogyatékos vagyok, stb. (persze ezeket olyanok mondták, akikkel nem is szoktam beszélni, szóval nem is ismernek, max. a pletykák alapján)
2013. dec. 30. 00:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert látják, hogy meg tudnak ezzel bántani. Akiről lepereg azt nem izgalmas cikizni.
2013. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd írok neked bővebb választ, de most csak annyit, hogy fiú vagy, vagy lány?
2013. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) Lán vagyok egyébként.
2013. dec. 30. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül ő.
2013. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, valószínűleg látszik rajtad, hogy áldozattípus vagy, és ezt használják ki.
2013. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül de az esetek nagyrészében igen.

Pl nálunk is vannak csúnyácska emberek és mégse szekálják őket azért ahogy kinéznek.

2013. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
engem a kiejtésem és amiatt hogy más környezetben élek/éltem ill. hogy más az értékrendem + nemtom miért nem bírnak de kb nem érdekel
2013. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!