Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook-om miért jön be...

Rabló Péter kérdése:

A Facebook-om miért jön be rosszúl?

Figyelt kérdés

Mert mikor belépek, fehér alapra jelenik meg, és bal oldalt függőleges sorban jön be a szöveg aminek felül kéne lennie (pl. a levelezés stb.)

Már hónapokkal ezelőtt is így jött be, de akkor még ha a nevemre kattintottam bejött rendesen, most meg nem reagál rá, és nem lép át ezen a "fehérségen". Semmilyen böngészőre nem reagál, flesh-t meg nem enged letölteni ez az ócska gép...


Légyszíves segítsetek!



2013. jún. 11. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem frissítsd a böngészőt!

Milyen géped van és milyen böngészővel próbálkoztál?

2013. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töröld a cache-t. FF-ban például ctrl + shift + del és töröld az ideiglenes fájlokat a gyorsítótárban.
2013. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mozilla Firefox, Torch, Opera...

Ezeket próbáltam... Külön-külön több verziót is. De nem reagál egyikre sem. :S

2013. jún. 11. 21:08
 4/5 A kérdező kommentje:

Elárulnád mi a "Cache". Az FF rövidítés a Firefoxot takarja? És az ideiglenes fájlokat hol találom?


Amúgy hálásan köszönöm a válaszaitokat!!!

Ha sikerülne, akkor megspóroltatok nekem egy kis pénzt, nem kell egy új használt gépre költenem... :)


Köszönöm szépen!!

2013. jún. 11. 21:18
 5/5 anonim válasza:

Ajánlom a CCleaner programot (ingyenes).

és persze Firefox vagy inkább Chrome

2014. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!