Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen esetben...

Kamaszok, milyen esetben tekintenétek egy iskolatársra már ránézésre úgy, hogy vele nem vagytok hajlandóak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szóval anélkül, hogy ismernétek, úgy állnátok hozzá, hogy vele nem vagytok hajlandóak beszélgetni.
2014. jan. 9. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy van ilyen. Adott IQ felett az ember először beszélget, utána ítélkezik. Aki nem így tesz, az értelem szerűen szinten aluli. Az ne is beszéljen, ha nem muszáj.
2014. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kamasz korba még épp hogy beleesek, de számomra taszító ha valaki ápolatlan és nem szívesen kezdeményezek vele beszélgetést.

Lehet hogy rendes és ez egy társalgás során ki is derül, de nem tudok rá "teljes értékűként" nézni. Persze arra az esetre gondolok amikor meglenne a lehetősége, hogy ne illatozzon úgy mint egy kuka. Mert nekem senki ne mondja, hogy az aki Iphonenal virít nem engedheti meg magának azt a napi 5 perc zuhanyzást.

2014. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy nem vagyok HAJLANDÓ nálam incs. Vannak emberek, akik első ránézésre valamiért nagyon unszimpik, taszítanak, de volt már, hogy több napra összekerültem egyel pl. és jóba lettünk.
2014. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha nem tennék ilyet. Magamról tudom, mert én egy nagyon furcsa ember vagyok, és elsö ránézésre antiszociális, zárkózott, "bolond professzor" (ezeket hallottam a barátaimtól... :D) vagyok, de ha megismernek akkor kedves, nyitott és jószívü.

Nálam mindenki tiszta lappal indul, csak rajtuk múlik, hogy milyenek.

14/L

2014. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
erre en is kivancsi lennek, ugyanis engem altalanosba utaltak, pedig nem is ismertek...
2014. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az ilyen emberek egyszerűen hulladékok. Engem 9.-be elhordtak mindennek, meg fenyegettek is, úgy, hogy én 9. elején párszor próbáltam beszélni nekik, ha maradt egy kis apróm 10-20 Ft odaaadtam nekik, mert mindig kérték. De aztán elkezdtek baszogatni, meg hogy vesz egy pisztolyt és lelő. Teljesen átlagos vagyok, annyi, hogy nem járok bulizgatni, meg ilyenek, mert elég szar helyen élünk. Sok a drogos, belekeverik a piába, ilyenek. Na igen, aztán egyszer ráírtam facebookon, és annyit mondott, hogy egyszerűen kutyának néz. Persze 18 évesen 9. Drogos volt, próbaidőn van. 2-en voltak, megbuktak. Genetikai hulladékok, ilyen IQ fighterek. De, legalább leszálltak rólam. Amúgy mindenkivel jóba vagyok, nem nézek ki nagyon rosszul se, tehát csak nem voltam szimpi nekik.
2014. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van ilyen, pont a hetekben volt hogy egy szakkör előtt kettesben vártunk azzal a csajjal akit első körben plázap*csának könyveltem el, és elkezdtünk beszélgetni. Nem mondom hogy legjobb barátok leszünk, de egész aranyos a csaj. Akivel úgy nagyon nem, az amit az egyik előttem író is írt, akin látszik hogy megengedheti magának, mégse foglalkozik a teljesen alapvető higiéniai dolgokkal,mint a fogmosás és a zuhanyzás.
2014. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak az ilyen undorìtò emberek, tudod akiknek minden vàgyuk, hogy olyanok legyenek mint a többiek, mèdia àltal teljesen elbutitott èrzelem nèlküli divatköcsögök. Ùgy pròbàljàk magukat fènyezni, hogy a màsikat szòljàk le, vagy csak bebizonyitani, hogy ök mennyire gazdagok. Hànyingerem van tölük.

Amùgy ha valaki cig4ny, buzl, zàrkozott, kocka, kannibàl vagy akàrmi az nem zavar annyira. attòl mèg lehet jò fej :D

17/F

2014. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!