Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves srác vagyok, és...

16 éves srác vagyok, és szeretek sütni/főzni, elég jól is tudok, csak emiatt sokszor beszólogatnak (persze csak a fiúk), hogy ez egy "csajos" dolog. Tényleg ennyire gáz lenne? Nem értem mi a kivetnivaló ebben.

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Később majd rájönnek, hogy nincs szexibb annál, ha egy pasi főz valamit a csajának :) szerintem szuper dolog hogy érdekel a főzés. Irigylem a jövendőbelid, ne foglalkozz a lúzerekkel, majd kinövik :)
2014. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi kivetni való nincs ebben. Légy rá büszke. :)A nőknél meg alapból nő az esélyed, ha megy a főzés :P Sok nő szereti a házias férfiakat. ;) Nálunk a családban például a sütés a páromé.. és nem is adja ki a kezéből, pedig nem tanították iskolákban, csak otthon amit a szülőktől ellesett. És nagyon jól is csinálja. :)
2014. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz :) szerintem tök jó :) bár én konkréten semmit nem csináltam még egyedül, de nem is vonz a dolog.. :D 16/l
2014. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Tök jó hogy el tudod látni magad, és ez később ha elköltözöl otthonról, nagy hasznodra fog válni. A többiek meg hadd mondogassák, te már többfogásos vacsorákat fogsz készíteni és jókat eszel, ők meg vajas kenyéren fognak tengődni, mert nincs mindig ott anyuci hogy főzzön.
2014. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Gordon Ramsay mondta, hogy egy olyan férfinak, aki tud és szeret is főzni, kétszer akkorák a golyói, vagyis tökösebb, mint a többiek, hiszen be mer vállalni egy ilyen dolgot és még jól is csinálja ;)
2014. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük hány női mesterszakácsot ismernek. Vannak, természetesen, de férfiból sokkal több! Általában a séfek is férfiak.

Tipikus gyerekes gondolkodásúak, örülj, hogy te nem tartozol közéjük! :)

2014. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélnék valamit ami pont aktuális. Ma ültünk/álltunk a folyosón a szünetben,amikor egyszer csak barátnőmhöz odajött egy fiú egy kis dobozzal,szalvétával meg villával és odaadta barátnőmnek,hogy 'Szia, ezt neked csináltam tegnap,remélem ízleni fog" Kinyitotta a dobozt és a kedvenc sütije volt benne, hát nem kell mondanom,hogy egyből az összes lány elolvadt :D

Szóval ez nem hátrány,hanem előny. Én úgy a fiú nyakába ugranék ha nekem sütne sütit. Ez tök jó. Ha meg még főzni is tudsz,jaj. Vegyél feleségül :DD

17l

2014. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A férfiak jobban tudnak főzni mint a nők. Valójában a szakács szakma kifejezetten férfias. Ha ezzel cikiznek, akkor nagyon kis buták lehetnek.


Én is imádok főzni egyébként. De nekem soha senki sem szólt be miatta, mindenki el van ájulva. :) Csajozásnál is nagyon jól jön!

2014. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha a barátom főzne nekem valami finomat. :P


16L

2014. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik,hogy több férfi mester szakács van mint nő(ilyet nem is ismerek) esetleg említsd meg Gordon Ramsay-t.Meg mond,hogy erre a csajok is jobban buknak ha a srác szeret a konyhában lenni.
2014. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!