Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyesmi tinisorozatokat?

Tudtok ilyesmi tinisorozatokat?

Figyelt kérdés

A '10 dolog, amit utálok benned' egész jó lett volna, csak egy picit túljátszott és gyerekes volt. :)


Gossip Girl, Pretty Little Liars, Skins és stb. nem érdekelnek, ismerem őket. :)


Nem szeretem amibe züllött kölykök vannak, meg az olyanokat sem, amiben drogoznak, vagy hasonló.


Láttam a 'Freaks and geeks' (Különcök és stréberek) sorozatot is, ami abban volt jó, hogy nem volt túljátszva, és imádtam a szereplőgárdát. :) Viszont abban is néha beszívtak, és hasonlók, szóval... Illetve a befejezés sem tetszett. tinisorozatokban a Happy Endet szeretem. :)


Oh, és láttam még teljesen végig az 'Azok a 70-es évek show'-t, ami megint a fű meg hasonlók miatt nem tetszett :D


Disney-s, Nickelodeon-os dolgokat egyenesen rühellem, és azért a nagyon gyerekes sorozatokat sem bírom.


Tudna valaki valami olyat, ami tetszene nekem? :)

Nagyon-nagyon megköszönném!



2012. aug. 12. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A kondom el van vetve, Lying game, Chuck, V, mint Viktória egész jó még. Az első három nekem kedvencem, még pluszba a PLL, de írtad hogy az nem érdekel, de nem értem miért, nagyon jó kis sorozat.
2012. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ICarly?
2012. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Popland, Tuti gimi, 90210, Liz vagyok, Már megint malcolm, Glee :)
2012. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Teen wolf,The secret sircle és én még szeretem az Awkwardot azaz magyarul Kinost keress rá remélem tetszeni fog!
2012. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tuti gimi (nekem nagy kedvencem ) 90210

Nagymenők

2012. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezek vígjátéksorozatok, de hátha :)

Jóbarátok

Agymenők

Így Jártam Anyátokkal

Scrubs

Doktor House(!) /nem szeretem az orvosos sorozatokat, nem bírom a vért meg a csontokat meg ilyesmit, amúgy meg untat az analizálás, de a Doktor House és a Scrubs(Dokik) nagy kedvenceim!:)/

ha szereted az ilyen animációs mocskolódásokat :DDD

Family Guy

American Dad

South Park

Simpson család

Cleveland Show

Bob burgerfalodája

Futurama

Crash Canyon


most így kapásból ennyi, amúgy még az mtv-s sorozatok közül én szeretem a

Kínos

Liz vagyok

R. J. Berger - Hard Kor

című sorozatokat :)


és a Comedy Centralon még vannak ilyen humoros családi sorozatok, pl.

Életem Értelmei

Jim szerint a világ

Igen, Drágám


meg kevésbé családi sorozat (ez ilyen semmirekellős:DD):

A nevem Earl

2012. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
GLEE!!!! És CARRIE NAPLÓJA !!! Nagyon jók ezek!
2013. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A 'Carrie Naplója'-t nézem, nagyon tetszik! Nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen, de ez tényleg nagyon bejön. :D

2013. febr. 23. 20:24
 9/10 anonim válasza:
Én a The Walking Dead-ot nézem igaz hogy az nem tini sorozat meg igazából horror sorozat de én nagyon szeretem :D aról szól hogy egy fertőzés miatt az emberek zombivá változtak ...meg van benne főszereplőis természetesen. :)Keress rá az első évadra ..sajnos én nem tudtam linket küldni mert nem engedi :( (13/L)
2013. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ohh és azt elfelejtettem de az Anubis házának rejtélyei aztis nagyon szerettem ... :)
2013. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!