Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sírtatok már/szoktatok sírni...

Sírtatok már/szoktatok sírni középiskolában?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hányszor, miért és órán, vagy szünetben?
2014. jan. 14. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Minden tini világfájdalomnak érzi a saját bajait és persze, sírnak éveken keresztül, mikor-hol. A többség kinövi és megtanulja kezelni a problémáit.
2014. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem egyik problémámat sem világfájdalomnak. 1* sírtam tesin, és egyszer órán, de engem ez elég rosszul érint. Mármint, az érzéseimet nem szeretem kimutatni, nem gyakran sírok, mégis ilyenkor előtörnek belőlem az érzések és még az 1 évvel ezelőtti sérelmek is eszembe jutnak ilyenkor. Mintha direkt még rá akarnék magamnak egyet tenni. :)Próbálom megbeszélni a problémáimat, anyával is sokat beszélek, mégis...:(
2014. jan. 14. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Persze, bárkivel előfordul.

Volt egy nehezebb időszak az életemben, velem akkor volt ilyesmi. Spontán jött akár órán, akár szünetben, folyosón, osztálytársak előtt, egyedül. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy elkezdtem ordítva bömbölni mint egy kétéves :D

Csak legtöbbször olyan váratlanul ért, hogy nem tudtam kontrollálni, de általában igyekeztem gyorsan összeszedni magam.

Bámultam magam elé, és hirtelen azt vettem észre, hogy potyognak a könnyeim. Megesik. Tudták az okokat, emiatt nem volt probléma.

15/L

2014. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a kivétel, de velem 4 év alatt még nem fordult elő, olyan se, hogy bekönnyeztem.

De persze bárkivel megeshet, nincs gond vele, ha néha-néha elsírja magát:)

17/L

2014. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Mikor az iskolaorvos elküldött terápiára, azon az órán sírtam, amúgy nem.

16L

2014. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen előfordult 1x. Nagyon rossz passzban voltam aznap, mert előzőnap a barátom nagyon csúnyán összeveszett velem és nagyon lehordott pár régi tettem miatt. Szóval nem volt túl jó kedvem és csak annyi volt, hogy az egyik osztálytársam óra közepén megkérdezte, hogy mi bánt mert látta, hogy nem voltam jól. Na akkor kitört belőlem a sírás, ott bőgtem a rajz órán.
2014. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma egész szünetben könnyezett a szemem, mert osztálytársam kifelé a teremből belecsapott.

Egyébként azt hiszem sírtam már suliban, de nem nagyon. Sírós vagyok, de jól vissza tudom tartani, ha kell. Sírhatnékom már sokszor volt.

2014. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Arnold901005 ***** válasza:
85%
Egyszer igen. Meghalt az Anyu és akkoriban folyton Rá gondoltam, máshová nem nagyon tudtam figyelni. Próbáltam lenyelni a kínt, de aztán nem ment tovább, szóval tesi óra közepén megadta magát az önfegyelmem. :D Haza is küldtek, mondván nem tudok koncentrálni semmire. Elég ciki volt, hiába, hogy megértették, de akkor is gáz.
2014. jan. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Általánosban talán 2x előfordult, de középiskolában nem.
2014. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Előfordult,és nem szégyellem.Örülök neki,hogy nem kötelességem visszafojtani.Aki ismeri az élettörténetemet,az megérti.Aki nem ismer,az meg hadd tartson gyengének,az nem érdekel.

18/L

2014. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!