Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok, láttatok már...

Kamasz lányok, láttatok már fiút sírni? És megvigasztaltátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
csak erősen sírásközelben, rajtam múlt, hogy nem lett belőle sírás, tehát igen, megvigasztaltam. nem tudom, miért van így felfújva a téma, engem nem borít ki, ha egy hímnemű sír, minden joga megvan hozzá. persze ha valami hülyeségből adódóan sír, azt szánalmasnak tartom, de ez a lányokra is igaz.
2013. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

igen.

tavaly volt, 8.asok voltunk, nagyon részleteket nem tudok de kb annyi h megrugott egy alsóst, az elmondta a szüleinek, azok az igazgatónak az igazgató meg behívta őt.

ezért én nem sírtam volna, ő kereste a bajt és nem is vigasztaltam meg.

15/L

2013. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem is egyet. :)

Alsóba több osztálytársamat is, volt, hogy azért sírtak, mert 4-est kaptak...Na akkor sajnáltam is őket, nem értettem mi 'ríni való van rajta. Bár ha belegondolok, 3.-ban vagy 4.-ben én is sírtam azért, mert matekdogára 3-ast kaptam (először életemben), pedig itthon sosem fújták fel azt a témát, hogy milyen jegyeim vannak. Hú de eltértem a tárgytól :D

Na akkor, felsőben meg az egyik osztálytársam nagyon sokszor (de tényleg) sírt, mikor a többiek b.szogatták.

De más fiú osztálytársamat is láttam már sírni felsőben.

5.-es fiút is, naa őt megvigasztaltam, az biztos. :)

Többiek közül is általában azért nagyjából mindenkit.

Most középsuliban még nem volt olyan fiú (de még lány se) osztálytársam, akit láttam volna sírni.

2013. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy házibulin az egyik legjobb barátom . Szakítás után volt, ittasan. Sose beszélt róla, tette hogy minden oké, aztán akkor az alkoholtól felszínre tört. Természetesen megvígasztaltam.
2013. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a volt barátomat miközben szakított velem. Nem vígasztaltam meg, mivel én is sírtam.
2013. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egyszer. Nemrég a barátom sírt és őt kellett megvigasztalnom... Egy fiúnak is ugyanúgy vannak érzései, és ki is mutathatja.


16L

2013. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom, nem is egyszer.

Egész kicsi korunkban, mikor a szülei elváltak.

Aztán olyan 5.-es korunkban, mikor a nevelőapja elfeledkezett a szülinapjáról.

Aztán örömében, mikor megszületett a húga.

Mikor kiderült pár balhéja és pszichológushoz küldték.

Meg pár hete, Green Day koncerten, velem együtt, az ő hatásukra kezdett zenélni:))

15L

2013. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
igen,az általános iskola utolsó napján az egyik fiúosztálytársam elbőgte magát,hogy akkor most tényleg vége ennek a 8 évnek.Megöleltem,és együtt bőgtünk tovább:D
2013. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

-egy iskolai programról jöttünk haza és egy srác akivel aznap beszéltem elöszőr állt a buszon és tele volt a szeme könnyel valamit mormogott és engem bámult nem szoltam hozzá de azért sajnáltam nem hinném hogy miattam volt


-a másik amikor egy barátom(?) ez erős kifelyezés szal nem mondott el nekem valamit ami rám tartozott és nagyon fontos lett volna csúnyán összevesztünk üvöltöttem vele egy sort majd kiakartam menni a teremből (suliban csak ketten voltunk ott délután volt) ő meg mondani akart valamit én nem akartam meghalgatni mentem kifele ő meg vissza húzott a könyökömnél fogva de mindketten akorra lendületel "voltunk" hogy én elvágodtam bevertem a fejem egy padba erre ő lehuppant egy székre és könyes szemmel közölte hogy ő hogy sajnálja ezt az egészet meg blabla...nekem meg baromira fájt a sebem inkább én sírtam volna

.....röhelyes volt......

bocs a hibákért telon vok

16/l

2013. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez annyira nem feltűnő.. szóval tuti csak nem jegyeztem meg és 100% hogy megvigasztaltam (ööö ismerem magam annyira hogy ez tuti.. még az ellenségem is meg szoktam..:D) de a (volt) barátomat igen..őt akkor megvigasztaltam..

ő 14 én 15:)

2013. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!